Ninja Kids R

Wiemy jak rozbudzić entuzjazm
dziecka

5 lat, setki poprowadzonych zajęć, tysiące godzin rozmów i dziesiątki rozwiązanych problemów rodziców. Stąd wzięła się nasza skuteczność.

Aktualny –>> Grafik zajęć

Nasze usługi

Zajęcia

Cały rok na świeżym powietrzu, aby hartować ciało i ducha! Ale przede wszystkim dobrze się bawić!

Półkolonie

Drugi poziom pogłębienia doświadczeń z Ninja Kids. Usługa na start z turystyką

Kolonie

Trzeci poziom wtajemniczenia Ninja Kids. Dla tych którzy nabrali do nas zaufania.

Urodzinki

Każdy lubi mieć nietuzinkowe wspomnienia na długie lata. Z nami zapamiętasz każde urodziny

Zajęcia dla dzieci w Gdańsku Ninja Kids - Formoza Challenge

O Nas

Naszą misją jest prowadzić dzieci w taki sposób, aby aktywność fizyczna kojarzyła im się jako najlepsze wspomnienie z dzieciństwa .

Wierzymy, że partnerskie podejście, wspólna zabawa i sportowa dyscyplina jest w stanie zrobić z dzieci dużo lepszych ludzi i ułatwić im start w dorosłe życie.

W naszym podejściu wczuwamy się w problemy rodziców XXI wieku i staramy się jak najlepiej im służyć.

Nasze największe marzenie to zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej poprzez rozrywkę. Chcemy robić to w taki sposób, żeby każdy rodzic wybierał Ninja Kids jako opcję numer jeden komponując harmonogram zajęć dodatkowych dla swojego dziecka.

Podpisujemy się pod projektem własnymi nazwiskami:
Adam Zagórski i Jacek Czeczot

Co Zyskasz?

Pomagamy stawiać czoło codziennym wyzwaniom współczesnego rodzica

Opinie klientów

"Jestem pod wielkim wrażeniem zajęć dla dzieci i rodziców prowadzonych przez Adama i Jacka. To są pierwsze zajęcia sportowe, w których zgodził się uczestniczyć mój syn i po których po każdym zajęciu mówi jak bardzo mu się podobało. Świetny pomysł również z organizacją zajęć dla rodziców podczas treningów dla dzieci."
Zoja Choromańska
"Absolutnie świetne zajęcia dla dzieciaków. Największą wartością są trenerzy pełni pasji i co najważniejsze - potrafiący rozmawiac z dziećmi. Jest i sport i zabawa. Odbywają się bez względu na pogodę i porę roku i to jest bardzo motywujące. Nie są schematyczne. Syn chodzi już drugi rok, i nigdy nie trzeba go namawiać. Po zajęciach zwykle jest mega zmęczony i zawsze zadowolony. Bardzo polecam."
Andrzej Minkiewicz
"Nietuzinkowe Urodziny . Doskonały kontakt z organizatorem. Świetny kontakt animatorów z dzieciakami. Wszystko na świeżym powietrzu. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam NINJA KIDS tym którzy cenią sobie aktywny tryb życia, oraz kreatywny sposób spędzania czasu wolnego."
Anna Chruściel

Wiesz już naprawdę dużo! Dołącz do nas bez ryzyka

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!