Treningi sportowe dla dzieci w wieku 8-12 lat

Masz dziecko w wieku szkolnym i nie wiesz, jak zachęcić je do aktywności fizycznej? Prowadzimy treningi sportowe dla dzieci w wieku 8-12 lat. Stanowią one motywację do uprawiania sportu, ale są również okazją do integracji z rówieśnikami i stania się członkiem społeczności Ninja Kids. 

Dla rodziców to z kolei sposób na zyskanie kilku godzin w ciągu tygodnia na rozwój własnej pasji, pracę czy po prostu chwilę wyciszenia. Treningi sportowe dla dzieci w wieku szkolnym to forma aktywności, na której zyska cała rodzina!

Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 8-12 lat - na czym polegają?

Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 8-12 lat to sposób na zagospodarowanie wolnego czasu swojej latorośli. Nie chcesz, żeby Twój syn czy córka spędzali każdą wolną chwilę na graniu na komputerze, czy oglądaniu telewizji? Zadbamy o to, aby poznali smak motywacji do aktywności fizycznej. 

Gramy w gry zespołowe i indywidualne. Proponujemy zajęcia z akrobatyki, piłki nożnej, siatkówki, biegania i wielu innych. Zapewniamy poziom dostosowany do potrzeb dzieci oraz opiekę trenerów, którzy sami chętnie ćwiczą z podopiecznymi. Wszystko to umożliwia zakorzenienie sportu w młodej osobie i zbudowanie silnej osobowości, o dużym potencjale do działania!

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia sportowe dla uczniów?

Zajęcia sportowe dla uczniów umożliwiają: 

  • zadbanie o dobrą kondycję dziecka; 
  • integrację z rówieśnikami; 
  • zaszczepienie w dziecku zamiłowania do aktywności fizycznej i budowanie zdrowych nawyków w tym aspekcie; 
  • budowanie odporności – spędzamy czas na świeżym powietrzu niezależnie od pogody; 
  • poprawę samopoczucia – regularnie uprawiana aktywność fizyczna stymuluje produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia. 

Każde zajęcia to nowa przygoda, w której dziecko chętnie uczestniczy. Zobaczysz, że już po pierwszych zajęciach nie będzie mogło doczekać się kolejnych! 

Zapraszamy do zapisów. 

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!