Kolonie letnie dla dzieci w Gdańsku

Chcesz, aby Twoje dziecko dobrze bawiło się podczas wakacji? Jednocześnie zależy Ci na tym, aby zadbać o jego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie? Organizujemy kolonie letnie dla dzieci w Gdańsku. Są okazją do tego, by nawiązać przyjaźnie, spędzić mnóstwo czasu na świeżym powietrzu i oderwać się od szarej codzienności. 

Każdy wyjazd przygotowujemy z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Rodzicielstwo to piękna, ale wymagająca przygoda, w której trakcie warto pamiętać również o sobie i swoich potrzebach. Zdecydowanie łatwiej skupić się na sobie, kiedy maluch jest pod dobrą opieką, czyli w społeczności Ninja! 

Organizujemy obozy letnie dla dzieci w Gdańsku i okolicy, w których mogą uczestniczyć maluchy w wieku od 5 do 12 lat. Opiekę nad uczestnikami sprawują doświadczeni pedagodzy i trenerzy. Dzięki temu program wyjazdów jest ciekawy, a ich uczestnicy są odpowiednio prowadzeni pod względem pedagogicznym.

Kolonie letnie dla dzieci w Mauszu - ciekawa miejscowość i kompleksowe usługi

Organizujemy kolonie letnie dla dzieci w Mauszu, który znajduje się w okolicach Gdańska. W trakcie wyjazdów zapewniamy: 

 • kompleksowe wyżywienie — jedzenie jest zdrowe, smaczne i różnorodne; 
 • nocleg w komfortowych warunkach — stawiamy na wysoką jakość wypoczynku; 
 • całodobową opiekę nad uczestnikami kolonii; 
 • szereg aktywności — są nastawione na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, rozwój kreatywności i budowanie relacji społecznych z innymi uczestnikami obozu. 

Zachęcamy do zapisów — ilość miejsc jest ograniczona, a chętnych na wakacyjną przygodę wciąż przybywa.

Kolonie dla dzieci Gdańsk — dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy kolonie dla dzieci w Gdańsku to dobra opcja dla Twojej pociechy? W społeczności Ninja dbamy o: 

 • budowanie relacji między uczestnikami — organizujemy wyjazdy wakacyjne dla dzieci, które są okazją do nawiązywania przyjaźni na lata. Dbamy o zabawy integracyjne, zdrowe relacje w grupach i wzajemny szacunek. Tym samym tworzymy środowisko, które sprzyja przyjaźniom między uczestnikami w różnym wieku; 
 • spędzanie czasu w bezpieczny i zdrowy sposób — sprawdzone kolonie dla dzieci to wyjazdy, na których zapewniamy uczestnikom nieustanną opiekę wykwalifikowanej kadry. Jednocześnie w przemyślany sposób dobieramy aktywności, aby jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi na świeżym powietrzu (w oderwaniu od urządzeń elektronicznych); 
 • rozwój fizyczny w duchu szacunku do każdego z uczestników wyjazdu — kolonie dla dzieci w Pomorskiem są skupione na aktywnościach fizycznych, w tym tych ogólnorozwojowych. Pomagamy budować dzieciom kondycję, prawidłową postawę ciała i dobre nawyki, które zostaną z nimi na lata; 
 • oderwanie się od rutyny — polecane kolonie dla dzieci w Gdańsku, które organizuje Ninja Kids, pozwalają na czas wakacji zmienić środowisko, a tym samym oderwać się od codziennych problemów i cieszyć się nowymi nawykami i towarzystwem; 
 • naukę poprzez zabawę — kolonie wakacyjne dla dzieci to najlepsza okazja do tego, by uczyć się odpowiedzialności, samodzielności i niezależności. Wszystko to jednak w duchu zabawy i wsparcia ze strony opiekunów. 

 

Każdy z wyjazdów to okazja na rozwój fizyczny i psychiczny. Kolonia pozwala wzmocnić pewność siebie, nawiązać nowe relacje.  Z doświadczenia wiemy, że uczestnicy w kolejnym roku chętnie wracają, by spotkać się z przyjaciółmi i poznać nowych. 

Wyjazdy wakacyjne dla dzieci Gdańsk — czy to opcja na spędzenie czasu dla Twojego dziecka?

Organizujemy kolonie dla dziewczynek i kolonie dla chłopców w Gdańsku. Zapraszamy na nie dzieci w wieku od 5 do 12 lat — pewnie siebie i nieśmiałe, wybierające się na pierwsze samodzielne wakacje lub już kolejne z rzędu. Każdym z uczestników się zaopiekujemy i zadbamy o to, aby spędził ze społecznością Ninja Kids najlepsze wakacje, dzięki którym wspomnienia zostaną z nim na wiele lat.

Skąd wiedzieć, że Twoja pociecha jest gotowa na kolonie dla dzieci?

Nasze letnie kolonie dla dzieci Gdańsk są idealną opcją dla chłopców i dziewczynek ciekawych świata, chętnie nawiązujących przyjaźnie oraz lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Nie wiesz, czy Twoje dziecko odnajdzie się w takich warunkach? Zastanawiasz się, czy jest gotowe na to, by wykazać się dużą samodzielnością i na pewien czas zupełnie zmienić otoczenie? Z doświadczenia wiemy, że pod naszą opieką nawet nieśmiałe i wycofane maluchy zaczynają się dobrze bawić z rówieśnikami i w pełni czerpać z tego, co je otacza.

Wyjazdy dla dzieci Gdańsk organizują doświadczeni pedagodzy i trenerzy. Są to osoby, które od lat pracują z dziećmi i młodzieżą. Dzięki temu wiedzą, jak się zaopiekować Twoim dzieckiem, aby:

 • wzmocnić jego poczucie pewności siebie;
 • zachęcić je do udziału w aktywnościach fizycznych;
 • umożliwić mu zbudowanie silnego charakteru;
 • motywować je do rozwijania swoich umiejętności.

Nasze kolonie dla dzieci to czas, w którym do każdego uczestnika podchodzimy w indywidualny sposób. Dbamy o to, aby czuł się zaopiekowany: odpowiadamy na pytania, pomagamy, rozwiązujemy problemy. W efekcie dzieci darzą nas zaufaniem i wiedzą, że niezależnie od tego, z czym się zmagają, mogą na nas liczyć.

Wakacyjne zajęcia dla dzieci Gdańsk — kolonie czy półkolonie?

Organizujemy wakacyjne zajęcia dla dzieci w Gdańsku. W naszej ofercie znajdziesz kolonie oraz półkolonie. Które z nich wybrać? To zależy: jeśli to pierwsza tego typu atrakcja dla Twojego dziecka, rozważ półkolonie. Każdego dnia pociecha będzie wracać na noc do domu, więc nie poczuje silnej tęsknoty. Jednak jeśli Twoje dziecko wykazuje chęć do tego, by wyjechać na kilka dni, kolonie będą dla niego lepszym wyborem.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego, co sprawdzi się lepiej w Twojej sytuacji, skontaktuj się z nami. Nasi trenerzy i pedagodzy w indywidualny sposób podejdą do potrzeb i możliwości do Twojego dziecka, aby pomóc Wam podjąć jak najrozsądniejszą decyzję. Pamiętaj, by w każdym wypadku brać pod uwagę opinię młodego człowieka — w końcu to on ma się dobrze bawić w społeczności Ninja Kids.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!