Gdańsk Jasień

<< pozostałe lokalizacje
Gdańsk Jasień >> sprawdź punkt zbiórki na mapie google.
Zajęcia na Jasieniu prowadzimy w: Środy

Zapraszamy wszystkich rodziców z okolic Gdańska Jasień do zapisania swoich dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe Ninja Kids! To świetna okazja dla najmłodszych, aby połączyć naukę z zabawą i rozwijać swoje umiejętności w zakresie parkour, freerun, gier i zabaw, biegania, zabaw w berka oraz kalisteniki.

Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają bezpieczeństwo i zabawę na najwyższym poziomie. Uczestnicy będą mieli okazję ćwiczyć swoje ciało i umysł, rozwijając jednocześnie swoje zdolności motoryczne i kreatywność.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Gdańska Jasień i szukasz dla swojego dziecka atrakcyjnych zajęć pozalekcyjnych, to Ninja Kids to doskonały wybór. Zapisz swoje dziecko już dziś i daj mu możliwość przeżycia niezapomnianych przygód!

Gdańsk Jasień - Jasień PKM

Zdecydowaliśmy się na tę lokalizację, aby być blisko rodziców, którzy zamieszkują domki wielorodzinne w dzielnicy Gdańsk Jasień. Ku naszemu zadowoleniu, w pobliżu tej okolicy znajduje się wspaniałe miejsce idealne do przeprowadzania zajęć o charakterze ogólnorozwojowym.

Gdańsk Jasień - Parking obok Jasień PKM

Zawsze spotykamy się na parkingu samochodowym Gdańsk Jasień. W celu ułatwienia odnalezienia nas, mocujemy tam dużą, żółtą flagę. Przed rozpoczęciem zajęć, dzieci mają możliwość wzięcia udziału w zabawnej animacji, ponieważ chętnie pomagają nam rozwiesić ową flagę.

W dzielnicy Gdańsk Jasień prowadzimy zajęcia 1 raz w tygodniu w Środy. 

Aby być na bieżąco, sprawdź >> grafik.

Co robimy na zajęciach dla dzieci w dzielnicy Gdańsk Jasień?

Nasze zajęcia pozaszkolne dla dzieci nie ograniczają się tylko do zabawy. W okolicznych lasach przy PKM Gdańsk Jasień, mamy nieograniczone możliwości, które pozwalają nam zaproponować wiele atrakcji.

Nasze zajęcia są podzielone na cztery części: rozgrzewkę, część właściwą zajęć Ninja Kids, rozluźnienie oraz drużynowy okrzyk zwycięstwa „raz, dwa, trzy… Ninja Kids!” W części właściwej zajęć skupiamy się na elementach parkour, freeruningu, gier i zabaw, akrobatyki, kalisteniki, ocr (czyli ekstremalnych biegów przeszkodowych) oraz ćwiczeń sprawnościowych, koordynacyjnych i kondycyjnych. Ważne jest, że charakter zajęć jest ogólnorozwojowy.

Okoliczne lasy Gdańska Jasień oferuje mnóstwo górek, plac zabaw, możliwość budowania torów przeszkodowych, a dzięki naszej wiedzy i kreatywności, jesteśmy w stanie stworzyć zajęcia, które nigdy nie wyglądają tak samo. Naszym priorytetem jest dbałość o wzorce ruchowe i intensywność treningową, a w razie potrzeby opatrujemy zadrapania. Dzięki temu dzieci są z nami na dłuższą metę i utrzymują motywację do ćwiczeń. Dodatkowo, zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, co ma pozytywny wpływ na odporność, percepcję i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zachęcamy do zapisania dziecka na nasze zajęcia w lokalizacji Gdańsk Jasień, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się na wielu płaszczyznach, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Sprawdź dlaczego Ninja Kids, to zajęcia, które warto wybrać.

Interesujące informacje o lokalizacji: Gdańsk Jasień - Jasień PKM

Gdańsk Jasień to dzielnica pełna domków wielorodzinnych. Okolica składa się z malowniczych krajobrazów obfitujących w naturę. Poniżej przedstawiamy garść wartościowych informacji, które może pomóc zaplanować lepiej podróż na Jasień.

Parkingi

Najlepszym miejscem na zaparkowanie auta jest parking samochodowy Jasień PKM. Na tym parkingu jest również zbiórka przed zajęciami Ninja Kids.

Atrakcje turystyczne w okolicy Jasień PKM

W okolicy Gdańsk Jasień znajdziemy przepiękny zbiornik retencyjno-rekreacyjny, gdzie możemy umilić sobie spacerem i podziwianiem przyrody. Ponadto okolica jest pełna lasów, które pozwolą odprężyć się nasłuchując dźwięków ptaków i spacerując ładnymi szlakami turystycznymi.

Po przeciwnej stronie ulicy znajdziemy nowoczesne osiedle domków wielorodzinnych, a pomiędzy nimi pięknie wkomponowany park, plac zabaw oraz leżaki i most nad Stawem Wróbla. Każdy, kto tylko ma ochotę odpocząć, to miejsce będzie idealne na piknik lub po prostu leżenie na trawniku bądź leżaku.

Zajęcia Ninja Kids w Gdańsku prowadzimy w okolicach PKM Jasień ponieważ okolica pozwala na realizację wszystkich założeń treningowych, o których piszemy więcej w zakładce zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku

Bezpieczeństwo w okolicy Gdańsk Jasień PKM

Okoliczne lasy i ścieżki są chętnie  odwiedzane przez entuzjastów pieszej turystyki i zdrowego, aktywnego stylu życia. Stąd zawsze spotkamy tam mnóstwo ludzi. Taki stan rzeczy sprawia, że jest tam bardzo bezpiecznie. Ciągi komunikacyjne są przystosowane również dla osób niepełnosprawnych, więc to dobry pomysł na spacer, aby ucieszy oko i odciąć się od pędzącego świata.

W razie potrzeby miejsce pozwala na dojazd służb medycznych, co w nagłej, losowej i zagrażającej życiu sytuacji przyspieszy niesienie pomocy. W ramach bezpieczeństwa sugerujemy, aby nazywać okoliczne punkty charakterystyczne, aby w razie komunikacji precyzyjnie poinformować gdzie jesteśmy.

Aby w pełni zadbać o swoje bezpieczeństwo, zachęcamy zadbać o naładowany telefon, zabranie butelki wody i czegoś wysokoenergetycznego do zjedzenia. To na co warto uważać to jeżdżąca PKM’ka, która w gruncie rzeczy jest logistycznie przewidziana w bezpiecznym miejscu, lecz tak samo jak na ulicy, warto zachować ostrożność.

Miejsce jest bardzo bezpieczne, przeznaczone i stworzone dla turystów. Także oddając nam swoje dziecko na zajęcia sportowe, koniecznie wybierz się na spacer lub bieganie

Klimat okolic Gdańska Jasienia

Miejsce sprzyja wypoczynkowi. Gdańsk Jasień leży lekko na uboczu miasta co sprawia wrażenie, jakby czas płynął tam nieco wolniej. 

Jeśli zależy nam na odpoczynku, czy to pasywnym, czy aktywnym, to z pewnością w okolicznych lasach i parkach go zrealizujemy. 

Dostępność

Z uwagi na parkingi, dojazd PKM Gdańsk oraz miejskiej komunikacji autobusowej, miejsce jest dostępne dla każdego. Oprócz dobrze zaplanowanych szlaków turystycznych spotkamy również ścieżki dla rowerzystów oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. 

Tak zaplanowana struktura miejsca sprawia, że jest ona łatwo dostępna – choć jak na jej walory wydaje się, że przychodzi tam względnie mało osób. Także mimo wszystkich zalet nie spotkamy się z tłumem, który mógłby pokrzyżować nasze plany z aktywnym odpoczynkiem.

Wygoda i udogodnienia

W okolicy znajdziemy sklepy, usługodawców, leżaki, parki, trawniki, mosty, ścieżki, przystanki autobusowe oraz place zabaw. To idealne miejsce dla rodziców chcących spędzić czas z dzieckiem. Nawet jeśli jedno dziecko kwalifikuje się wiekowo do naszej drużyny Ninja Kids, a drugie jeszcze nie, to i tak rodzic znajdzie dużo do roboty w okolicy.

Z uwagi na to, że nie raz nasze zajęcia prowadzimy w niepogodę, to rodzic może spędzić komfortowo czas w pobliskich restauracjach. W ciągu 5 minut można dojść na miejsce.

Kultura i sztuka

Miejsce może sprawiać dużo frajdy dla osób lubiących fotografię natury. Jest dużo miejsc, które pozwalają z góry oraz dołu uchwycić nietuzinkową perspektywę. Poza tym spacery, pikniki i aktywność biegowa, to kultura tego miejsca. Stąd wrażliwi koneserzy naturalnego piękna przyrody mogą poczuć się jak w prawdziwym muzeum sztuki.

Krajobraz i przyroda

Ścieżki, górki, pagórki, doliny i kanały. To tylko nieliczne elementy uksztaltowania terenu. W okolicy możemy znaleźć szlaki turystyczne prowadzące przez lasy mieszane. Z uwagi na bogato rozwinięte lasy z pewnością spotkamy zwierzątka: ptaki, lisy, dziki, wiewiórki i wiele innych. Mimo wkomponowanych w przyrodę osiedli, nie można powiedzieć , że miejsce jest zabetonowane. Na Jasieniu zdecydowanie zaznamy dotyku matki natury. 

Koszty

Miejsce jest bezpłatne. Mimo wszystko warto zabrać ze sobą nieco gotówki, aby skorzystać z lokalnych usług, restauracji czy też marketów. Pozwoli to rozwijać Gdańsk Jasień i tym samym poprawiać to miejsce, dbać o nie i miejmy nadzieję przyciągać więcej entuzjastów turystyki leśnej oraz aktywności fizycznej. 

Chodząc na zajęcia Ninja Kids raz w tygodniu, warto wybrać karnet semestralny, którego cenę można poznać w zakładce „cennik” 

Lifestyle

Gdańsk Jasień to miejsce głównie młodych ludzi, którzy zakładają swoje rodziny. Są to osoby, któe dbają o swoje zdrowie systematycznie wychodząc na świeże powietrze i obcujące w zgodzie z naturą. Dzięki temu przyjeżdżając tam pozostawmy swoją złość i nerwy w jakimś pobliskim koszu :). Bądźmy dla siebie pogodni, mówmy sobie dzień dobry, szanujmy zieleń i lokalną infrastrukturę. To w jakim miejescu zastaniemy Gdańsk Jasień za kilkanaście lat będzie wynikiem naszego szacunku do tego miejsca. W dobre miejsca zawsze fajnie przyjechać, więc staramy się takie miejsce stworzyć wspólnie trenując, spacerując i będąc życzliwym dla innych. 

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!