Dodatkowe korzyści

W naszej działalności sportowej, zbudowaliśmy mnóstwo dodatkowych korzyści, które wynikają z lat praktyki, oczekiwań i codziennych wyzwań rodziców. Dbamy o integrację, tworzenie wspierającej się społeczności, a także dzielimy się swoją wiedzą, która pozwala uniknąć błędów z podejściem do budowania odporności dziecka. Dbamy o zdrowie fizyczne, a także psychiczne. Co więcej, zależy nam na oszczędzaniu czasu rodziców, bo ze wszystkich walut na świecie, właśnie ta jest najcenniejsza.

Z nami nie tylko możesz zyskać więcej, ale również możesz uniknąć wchodzenia w ślepe zaułki, które tylko marnują cenny czas.

W tym miejscu znajdziesz „Dodatkowe korzyści”. Gdy, któreś z nich wydadzą Ci się wartościowe, to zachęcamy do skorzystania z pierwszego wejścia na zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku.

Dodatkowe korzyści z uczestnictwa w Ninja Kids​

Poniżej znajdziesz dodatkowe korzyści, które są w polu widzenia naszych zainteresowań. Staramy się robić zdecydowanie więcej niż zajęcia sportowe dla dzieci. Skuteczność zajęć polega na wdrożeniu trójkąta odpowiedzialności do współpracy. Trójkąt odpowiedzialności to w uproszczeniu bycie odpowiedzialnym za swoją działkę. Z uwagi na to, że przy współpracy z nami powstają trzy połączenia relacyjne takie jak: dziecko-trener, trener-rodzic, rodzic-dziecko; to nazywamy to trójkątem odpowiedzialności.

Dzięki tej strategii w Ninja Kids systematycznie możesz doswiadczać dodatkowych korzyści – bo po prostu je świadomie zauważamy. Sprawdź co do tej pory robimy dla naszych rodziców.

dodatkowe korzyści: Ognisko, to część zajęć dla dzieci Ninja Kids

Ognisko Ninja Kids

Każdego miesiąca integrujemy się przy ognisku. Tak wspaniałych relacji nie nawiążesz nigdzie indziej.

Społeczność Rodziców Ninja Kids

Społeczność Rodziców

Tworzymy miejsca w sieci do komunikacji dla rodziców. Szybko umówisz się na aktywność w terenie lub poznasz kogoś z podobnymi wyzwaniami do Twoich.

Wartościowe maile Ninja Kids

Wartościowe cotygodniowe maile

Co tydzień wysyłamy aktualne informacje. Dzięki czemu nawet jeśli na kilka miesięcy przestaniesz czytać, to po powrocie będziesz na bieżąco po jednej wiadomości.

Półkolonie Zimowe Ninja Kids

Zimowe Półkolonie

Gustujemy w klimatach survivalowych, dlatego Twoje dziecko wróci z umiejętnościami przetrwania w terenie. A Ty? Możesz zająć się swoimi obowiązkami.

Wyjazdy na zawody

Wyjazdy na zawody

Dzieci kochają rywalizację. Dzięki niej odkrywają swój poziom siły i uczą się walczyć. Mocno zachęcamy do startów przynajmniej raz w roku.

Liga Shuriken Ninja Kids

Liga Shuriken

Na koniec sezonu zajęć dla dzieci, tworzymy ranking. Każdy odbyty trening to jeden Shuriken, a dodatkowo przyznajemy wyróżnienia Fair Play.

Pełni Pasji Trenerzy Ninja Kids

Zaangażowani Trenerzy

Mamy umiejętności, mamy wiedzę, mamy doświadczenie, ale nic z tych rzeczy nie jest tyle warte, co pełne zaangażowanie. Poczujesz to od razu wchodząc na ścieżkę Ninja Kids.

Dobroczynność Ninja Kids

Dobroczynność

Chcemy świecić przykładem na wielu płaszczyznach. Wierzymy, że dobro zawsze wraca, a pomaganie sprawia, że wszystkim nam się lepiej żyje. Pomagamy hospicjom, angażujemy się społecznie i wspieramy szczytne cele na tyle ile mamy sił i środków.

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!