Zajęcia pozaszkolne dla dzieci gdańsk

Pracujesz i nie wiesz, jak zagospodarować czas swojego dziecko po szkole? Zajęcia pozaszkolne dla dzieci w Gdańsku, które prowadzimy, to idealna propozycja dla Ciebie. Zadbamy o bezpieczny rozwój latorośli w wieku od 5 do 12 lat. Sprawimy, że wolny czas nie zostanie zmarnowany, a wręcz przeciwnie – wykorzystany na rozwój fizyczny i społeczny. 

Prowadzimy zajęcia na świeżym powietrzu. Jesteśmy zwolennikami równowagi między nowoczesnymi technologiami, a aktywnością fizyczną. Dzieci korzystają z elektroniki, to nieuniknione. Warto im jednak pokazać, że istnieje alternatywa i można czerpać z niej wiele satysfakcji.

Zajęcia pozaszkolne Gdańsk - co robimy?

Zajęcia pozaszkolne w Gdańsku to okazja do: 

 • budowania relacji z rówieśnikami; 
 • spędzania czasu na świeżym powietrzu; 
 • nauki przydatnych umiejętności; 
 • rozwoju fizycznego; 
 • budowania silnego charakteru — wzmacniamy w najmłodszych takie cechy jak bycie fair wobec kolegów, determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu oraz wiele innych; 
 • rozwijania umiejętności pracy w grupie.

O bezpieczeństwo i angażowanie dzieci w różne aktywności dbają doświadczeni trenerzy oraz pedagodzy. Wiemy, jak kierować rozwojem podopiecznych, jak uczyć ich kreatywnego myślenia oraz przełamywania schematów. 

Prowadzimy zajęcia w różnych częściach miasta, więc możesz wybrać dogodną dla siebie lokalizację.

Zapisz malucha na zajęcia pozalekcyjne w Gdańsku, a już po kilku spotkaniach przekonasz się, że to pozytywnie wpływa nie tylko na jego rozwój, ale także relacje rodzinne. Zapraszamy.  

Zajęcia dodatkowe Gdańsk — na czym polegają?

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Zapraszamy na nie uczestników w wieku od 5 do 12 lat. W społeczności Ninja Kids chłopcy i dziewczęta uczą się:

 • o dużej wadze aktywności fizycznej w codziennym życiu — sport poprawia kondycję;
 • siły przyjaźni i tego, jak ważne jest budowanie relacji — współpraca ułatwia im wykonywanie zadań, a także zachęca do angażowania się w grupowe aktywności;
 • dobrych nawyków — uczymy spędzania czasu na świeżym powietrzu, współpracy i rywalizacji w duchu fair play;
 • wartości czasu spędzonego z daleka od ekranów — dzisiaj dzieci rodzą się z telefonami w rękach. My dbamy o to, aby odłożyły je na rzecz sportu;
 • korzystania z własnej wyobraźni — nawet w czasach, gdy wszystko można znaleźć w internecie, warto poznać możliwości własnego umysłu, na przykład w kontekście rozwiązywania problemów.

W Ninja Kids tworzymy środowisko, które sprzyja rozwojowi dzieci. Nasze zajęcia dodatkowe w Gdańsku są idealnym miejscem do tego, by budować pewność siebie i czerpać z dzieciństwa wszystko, co najlepsze.

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!