Zajęcia akrobatyczne dla dzieci gdańsk

Prowadzimy zajęcia akrobatyczne dla dzieci. Gdańsk to główny obszar naszej działalności. Program aktywności jest dostosowany do potrzeb chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 12 lat. Dzięki temu maluchy przez lata mogą się z nami rozwijać, a także nawiązywać przyjaźnie na lata. 

Zajęcia prowadzimy na świeżym powietrzu, aby rozwijać dzieci fizycznie, a także budować u nich odporność oraz zamiłowanie do otoczenia. Wszechobecna elektronika, smartfony, telewizory i komputery zachęcają do kanapowego trybu życia. My mówimy wprost: przyjdź na zajęcia z akrobatyki w Gdański, wyjdź z nami na zewnątrz i zobacz, co jest niesamowitego w akrobatyce! 

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia akrobatyczne w Gdańsku?

Zajęcia akrobatyczne w Gdańsku zapewniają dziecku: 

  • rozwój fizyczny — umożliwiają zachowanie sprawności fizycznej, zbudowanie umięśnionej i zdrowej sylwetki; 
  • poprawę elastyczności mięśni — akrobatyka pomaga rozciągać i wzmacniać mięśnie, co w przyszłości przekłada się na mniejsze ryzyko kontuzji podczas innych aktywności; 
  • budowanie pewności siebie — regularność, determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu budują silny charakter; 
  • możliwość interakcji z rówieśnikami — akrobatyka dla dzieci w Gdańsku to zajęcia, na których najmłodsi uczą się pracy w grupie i czerpania wiedzy od otaczających ich osób.

Ćwiczenia akrobatyczne dla dzieci w Gdańsku niosą również wiele zalet dla rodziców. Brakuje Ci czasu dla siebie? Zapisz syna lub córkę na nasze zajęcia. Zapewnimy mu bezpieczną rozrywkę, a Ty zyskasz czas dla siebie.

Gimnastyka dla dzieci Gdańsk — co robimy na zajęciach?

Akrobatyka dla dzieci jest prowadzona przez wykwalifikowany personel, który dba o odpowiednie przygotowanie motoryczne oraz merytoryczne uczestników do każdego z realizowanych bloków.

Nasze zajęcia akrobatyczne dla dzieci co do zasady składają się z: 

  • części teoretycznej — w jej trakcie omawiamy, co będziemy robić na zajęciach, a także przedstawiamy merytoryczne informacje dotyczące wykonywania konkretnych ćwiczeń, zasad bezpieczeństwa czy współpracy między uczestnikami; 
  • rozgrzewki — w jej trakcie przygotowujemy uczestników do właściwych ćwiczeń. Akrobatyka Gdańsk dla dzieci to trening praktycznie całego ciała. Dbamy o to, aby każdy z mięśni był przygotowany do wysiłku, który go czeka;
  • treningu właściwego — gimnastyka dla dzieci w Gdańsku to złożone ćwiczenia, praca nad układami i wiele więcej. Część właściwa pozwala budować i wzmacniać mięśnie, a także rozwijać ogólną sprawność dziecka;
  • rozciągania — zajęcia z akrobatyki dla dzieci kończymy rozciąganiem mięśni, które ma przede wszystkim ograniczyć ryzyko pojawienia się kontuzji po treningu.

W trakcie zajęć z uwagą przyglądamy się każdemu z uczestników. Pracujemy nad prawidłową techniką wykonywania ćwiczeń. Uczymy chłopców i dziewczęta współpracy w duchu fair play, a także dobrych nawyków w kontekście aktywności fizycznej.

Akrobatyka Gdańsk — kto prowadzi zajęcia?

Akrobatyka w Gdańsku to zajęcia, które prowadzą doświadczeni trenerzy z umiejętnościami i kompetencjami pozwalającymi na trenowanie chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 12 lat. Dzięki temu uczestnicy znajdujący się pod naszą opieką są bezpieczni, a także mogą ćwiczyć w pozytywnym nastroju. Dzięki temu chętnie wracają na kolejne zajęcia.

Trenerzy poświęcają dużo uwagi każdemu uczestnikowi, zwracając uwagę przede wszystkim na prawidłową technikę ćwiczeń, która jest kluczowa dla postępu, a także dla zdrowia. W razie pytań ze strony dzieci lub rodziców od razu na nie odpowiadamy i zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych podopiecznych. Z prawdziwą radością wspieramy ich rozwój fizyczny podczas realizowanych treningów.

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!