Zajęcia ocr dla dzieci w gdańsku

Chcesz, żeby Twoje dziecko spędzało aktywnie wolny czas? Szukasz kilku wolnych chwil dla siebie w ciągu tygodnia? Zajęcia OCR dla dzieci w Gdańsku to idealna opcja dla Ciebie. Do uczestnictwa w aktywnościach zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku od 5 do 12 lat. 

Poziom zaawansowania zajęć dopasowujemy do podopiecznych oraz ich kondycji. Dzięki temu maluchy się rozwijają w swoim tempie, a także są odpowiednio zmotywowane do dalszej pracy. 

Treningi, niezależnie od pory roku, są prowadzone na świeżym powietrzu. Dzięki temu budujemy nie tylko wytrzymałość i siłę fizyczną, ale i odporność!

Na czym polegają zajęcia OCR w plenerze dla dzieci w Gdańsku?

Zajęcia OCR w plenerze dla dzieci w Gdańsku uczą, jak pokonywać przeszkody i tory przeszkód. W trakcie treningów najmłodsi rozwijają umiejętności fizyczne, koordynację ruchową, a także siłę i wytrzymałość. Pracujemy jednak nie tylko nad motorycznym przygotowaniem do wyzwań na torze, ale także psychicznym. Determinujemy do tego, by każdy kolejny bieg był lepszy od poprzedniego. 

Dziecięcy trening OCR w Gdańsku polega m.in. na pokonywaniu: 

  • ścianek wspinaczkowych; 
  • torów przeszkód; 
  • lin, drążków i innych przesuwnych elementów; 
  • płotków; 
  • dystansu biegu z dodatkowym obciążeniem. 

Motywujemy uczestników treningów OCR do rozwijania swoich umiejętności i pracy w grupie. Zajęcia są świetną okazją do nawiązywania przyjaźni i budowania silnych więzi ze społecznością Ninja. 

Dla rodziców są z kolei okazją do tego, by zyskać chwilę dla siebie: na kawę, serial czy rozwój innej pasji. Zapisz malucha – oderwij go od komputera lub smartfona i zachęć do aktywności fizycznej.

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!