Lokalizacje zajęć sportowych dla dzieci w Gdańsku i Sopocie

Na tej stronie znajdziesz aktualne lokalizacje prowadzonych zajęć Ninja Kids w Gdańsku i Sopocie. Dzielnice wybieramy w taki sposób, aby dać łatwy dostęp do zajęć i oszczędzić czas rodziców unikając dojazdów na zajęcia. Więcej na ten temat piszemy w sekcji oszczędności. Wybierz lokalizację najbliżej siebie i przeczytaj dlaczego warto trenować, akurat tam.

Ta strona pomoże Ci dwoma kliknięciami dodać cel podróży w mapach google. Wystaczy kliknąć na mapę i następnie „prowadź do celu”

Jeśli poszukujesz terminów zajęć w niżej opisanych lokalizacjach, to znajdziesz je w zakładce >> grafik

Lokalizacje zajęć dla dzieci Ninja Kids w dzielnicach Gdańska

Gdańsk podzielony jest na 35 dzielnic. Aktualnie prowadzimy zajęcia w pięciu dzielnicach. Pole do rozwoju jest jeszcze bardzo duże. Warto jednak już teraz wybrać dzielnicę, która jest najbliżej miejsca zamieszkania i wdrożyć zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci.

Gdańsk Chełm - Jar Wilanowski

Lokalizacja jaką jest Jar Wilanowski to genialne miejsce dla osób, które lubią się wyciszyć. Zieleń, ścieżki, boisko i dużo miejsca do rekreacji. Wybraliśmy to miejsce dla ekipy Ninja Kids Gdańsk, bo idealnie pozwala nam realizować cele związane z aktywnością parkour i innymi dyscyplinami, które wchodzą w skład naszych treningów. 

Spotykamy się obok zbiornika retencyjnego Madalińskiego. Ta lokalizacja jest idealna dla rodziców mieszkających na osiedlach wielorodzinnych zlokalizowanych wokół pięknego Jaru. Jeśli mieszkasz blisko, to koniecznie sprawdź więcej informacji lub dołącz bezpłatnie na pierwsze zajęcia Ninja Kids.

Więcej informacji o lokalizacji >> Gdańsk Chełm

Gdańsk Jasień - Jasień PKM

Lokalizacja obok przystanku PKM, to idealny pomysł na aktywność dla dzieci rodziców z młodego osiedla na Jasieniu. Miejsce zbiórki to Parking Jasień PKM.

W okolicy są przepiękne lasy, zbiornik retencyjny, plac zabaw i wiele placów nadających się do rekreacji. Jasień to znakomite miejsce do prowadzenia zajęć ocr dla dzieci w Gdańsku. Bez problemu można budować mini tory przeszkodowe, przeskakując naturalnie spotykane przeszkody.

Jeśli mamy w domu dziecko, które ma niespotykanie dużo energii w sobie, to zajęcia Ninja Kids będą idealnym sposobem na jej spożytkowanie.

Więcej informacji o lokalizacji >> Gdańsk Jasień

Gdańsk Osowa - Park Chirona

Gdańsk Osowa to lokalizacja, która jest przede wszystkim bezpieczna i urozmaicona. Park Chirona jest ogrodzony, a wewnątrz jest mnóstwo górek, ławek, barierek, place zabaw oraz siłownia pod chmurką. Taka rozbudowa parku pozwala nam bez problemu przeprowadzać gry i zabawy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, ocr, elementy akrobatyki wiele więcej, o czym piszemy w naszej ofercie.

Lokalizacja pozwala na spokojne pozostawienie dziecka pod opieką trenerską i załatwienie swoich spraw. Punkt zbiórki jest stały i znajduje się przy samej siłowni pod chmurką. Jeśli zależy Ci na sprawności fizycznej i uśmiechu na buzi swojego dziecka to wybierz zajęcia pozaszkolne Ninja Kids.

Więcej informacji o lokalizacji >> Gdańsk Osowa

Gdańsk Przymorze - Kraina Zabawy

Gdańsk Przymorze, a dokładnie Park Reagana to jedno z największych parków nadmorskich w Gdańsku. Prowadzimy zajęcia Ninja Kids w tym miejscu, ponieważ Miasto Gdańsk nie zadbało o idealną infrastrukturę pod uprawianie parkour, ekstremalnych biegów przeszkodowych , kalisteniki, berków, chowanego, ganianego i wiele innych gier i zabaw.

Ta lokalizacja jest wręcz idealna, aby bawić się aktywnie z dziećmi oraz jest dobrym wyborem dla rodziców zamieszkałych w okolicznych domach wielorodzinnych.

Na Przymorzu poziom zabawy jest zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli masz dziecko, które lubi eksplorować tereny i dobrze się zmęczyć, to koniecznie musisz się pojawić na naszych zajęciach w Krainie Zabawy.

Więcej informacji o lokalizacji >> Gdańsk Przymorze

Gdańsk Wrzeszcz - Teatr Leśny

Teatr Leśny to jedna z najbardziej urozmaiconych lokalizacji Ninja Kids pod względem naturalnego ukształtowania terenu. Mamy tam do czynienia ze schodami, mostami, ogromnymi górkami, które genialnie rozwijają siłę biegową dzieci i skutecznie zabijają nudę. Dzięki wkomponowanej w infrastrukturę lasu infrastruktury do kalisteniki oraz gier zespołowych, w pełni możemy zrealizować założenia zajęć w ciekawy dla dziecka sposób.

Punkt zbiórki w tej lokalizacji to sam środek Teatru Leśnego. Samochód można zostawić na dużym parkingu obok dziecięcej hurtowni Akpol Baby. Jeśli mieszkasz niedaleko Wrzeszcza, to koniecznie zapisz Teatr Leśny jako aktywność fizyczną swojego dziecka. W tej lokalizacji oprócz zajęć ogólnorozwojowych prowadzimy nasze ferie zimowe oraz rodzinne ognisko z Ninja Kids

Więcej informacji o lokalizacji >> Gdańsk Wrzeszcz

Lokalizacje zajęć dla dzieci Ninja Kids w dzielnicach Sopotu

Sopot liczy 16 dzielnic, z czego 5 zlokalizowane jest nad Zatoką Gdańską. Nasze zajęcia prowadzimy w jednej lokalizacji Sopotu właśnie nad Zatoką.

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!