O nas

Dowiedz się więcej o nas zanim skorzystasz z naszych zajęć. W świecie aktywności fizycznej dla dzieci działamy już od wielu lat. Wypracowaliśmy autorskie metody które wyprzedzają innych o lata świetlne. Też się daj poznać – jak już oczywiście dowiesz się o nas wystarczająco dużo. Do zobaczenia na zajęciach dla dzieci 

Adam Zagórski Ninja Kids

O nas - Adam Zagórski

Współzałożyciel, trener

Wykształcenie: Inż. Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Gdańskiej spec. technologia maszyn i materiałów konstrukcyjnych, Akademia Dietetyki poziom zaawansowany, 3 poziom Dietetyka i Suplementacja – Jakub Mauricz, Psychologia Osiągnięć – Mateusz Grzesiak, Art of Dreaming – Michał Wawrzyniak. Ukończył kurs wychowawcy kolonijnego.

Doświadczenie: Twórca i współtwórca projektów: Run Beach Morning, 3City Runs, trener Spartana, RunCamp. Doradca żywieniowy, trener na siłowni, influencer o tematyce żywieniowo-treningowej, relacji międzyludzkich oraz zagadnień socjologicznych. Współtwórca oraz inicjator treningów dla dzieci na dworze Ninja Kids, Spartan Kids Manager, filantrop i przedsiębiorca w Sportplay sp. z o.o., animator Ninja Kids Academy w przedszkolu i szkole Montessori.

Misja: Udowodnię każdej polskiej rodzinie (ok. 15 milionów gospodarstw domowych), że systematyczna aktywność fizyczna to gwarancja osiągnięcia szczęścia w życiu.

Jacek Czeczot Ninja Kids

O nas - Jacek Czeczot

Współzałożyciel, trener

Wykształcenie: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (studia magisterskie wychowania fizycznego specjalizacja – nauczyciel wychowania-fizycznego, licencjat specjalizacja – nauczycielska z gimnastyką korekcyjną). Trener w projekcie „Aktywuj się w Gdańsku”, Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, kurs Basic Life Support/Tactical Combat Casualty Care (medycyna pola walki), Ratownik Wodny MSW, sternik motorowodny, instruktor Nordic Walking. Ukończył kurs wychowawcy kolonijnego. 

Doświadczenie: Praca z dziećmi i młodzieżą od 2010 roku (animacje i organizacja czasu wolnego), trener i współwłaściciel sportplay.pl- treningi sportowe dla dzieci i dorosłych w terenie i online, trener Ninja Kids, trener biegania i wioślarstwa, nauczyciel Wychowania Fizycznego- SP nr 85 w Gdańsku, animator Ninja Kids Academy w przedszkolu oraz szkole Montessori w Gdańsku, współorganizator imprez sportowych: Run Beach Morning, RunCamp, zawodów wioślarskich w Bydgoszczy, złota rączka.

Misja: Zmiana trendu rosnącej otyłości na świecie poprzez propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży za pomocą wszelkich technologicznych narzędzi, docierając do 5 milionów dzieci. 

Znajdźmy się w sieci!

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!