Poznaj ekipę

Adam Zagórski Ninja Kids

Adam Zagórski

Współzałożyciel, trener

Wykształcenie: Inż. Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Gdańskiej spec. technologia maszyn i materiałów konstrukcyjnych, Akademia Dietetyki poziom zaawansowany, 3 poziom Dietetyka i Suplementacja – Jakub Mauricz, Psychologia Osiągnięć – Mateusz Grzesiak, Art of Dreaming – Michał Wawrzyniak. Ukończył kurs wychowawcy kolonijnego.

Doświadczenie: Twórca i współtwórca projektów: Run Beach Morning, 3City Runs, trener Spartana, RunCamp. Doradca żywieniowy, trener na siłowni, influencer o tematyce żywieniowo-treningowej, relacji międzyludzkich oraz zagadnień socjologicznych. Współtwórca oraz inicjator treningów dla dzieci na dworze Ninja Kids, Spartan Kids Manager, filantrop i przedsiębiorca w Sportplay sp. z o.o., animator Ninja Kids Academy w przedszkolu i szkole Montessori.

Misja: Udowodnię każdej polskiej rodzinie (ok. 15 milionów gospodarstw domowych), że systematyczna aktywność fizyczna to gwarancja osiągnięcia szczęścia w życiu.

Jacek Czeczot Ninja Kids

Jacek Czeczot

Współzałożyciel, trener

Wykształcenie: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (studia magisterskie wychowania fizycznego specjalizacja – nauczyciel wychowania-fizycznego, licencjat specjalizacja – nauczycielska z gimnastyką korekcyjną). Trener w projekcie „Aktywuj się w Gdańsku”, Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, kurs Basic Life Support/Tactical Combat Casualty Care (medycyna pola walki), Ratownik Wodny MSW, sternik motorowodny, instruktor Nordic Walking. Ukończył kurs wychowawcy kolonijnego. 

Doświadczenie: Praca z dziećmi i młodzieżą od 2010 roku (animacje i organizacja czasu wolnego), trener i współwłaściciel sportplay.pl- treningi sportowe dla dzieci i dorosłych w terenie i online, trener Ninja Kids, trener biegania i wioślarstwa, nauczyciel Wychowania Fizycznego- SP nr 85 w Gdańsku, animator Ninja Kids Academy w przedszkolu oraz szkole Montessori w Gdańsku, współorganizator imprez sportowych: Run Beach Morning, RunCamp, zawodów wioślarskich w Bydgoszczy, złota rączka.

Misja: Zmiana trendu rosnącej otyłości na świecie poprzez propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży za pomocą wszelkich technologicznych narzędzi, docierając do 5 milionów dzieci. 

Maciej Starczewski trener Ninja Kids

Maciej Starczewski

Trener

Wykształcenie: Inż. Kierunek Oceanotechnika na wydziale Oceanotechniki i Okretownictwa. Specjalnosc budowa okretow i jachtow PG, studia magisterskie: Oceanotechnika. Certyfikowany trener personalny. 

Doświadczenie: Od ponad 8 lat ćwiczy kalistenikę i street workout rozwijając swoje umiejętności, zarażając pasją innych oraz działając na rzecz rozwoju tej dyscypliny w kraju. Od roku współpracuje z Polskim Związkiem Kalisteniki i Street Workoutu. Jest również założycielem grupy Street Workout Gdańsk. Od listopada 2021 trener Ninja Kids.

Misja: Pokazać ze ruch może być zdrową odskocznią od codziennych problemów, która może przerodzić się w pasję i styl życia.

Znajdźmy się w sieci!

HOT OFERTY
Ninja's must have!

Tworzymy doświadczenia dla Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz porozmawiać, aby upewnić się, czy jesteśmy godni zaufania, to napisz do nas

Zamrożenie karnetu
jeśli zaznaczysz odpowiedź "inne" uzupełnij poniższe pole

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!