Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci gdańsk

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Gdańsk to miasto, w którym działamy. Nasza filozofia to spędzanie czasu z podopiecznymi na świeżym powietrzu. Wiosna, lato, jesień czy zima — pora nie ma znaczenia. Liczą się chęci i pozytywny wpływ świeżego powietrza na pracę mózgu, odporność oraz dobre samopoczucie.

Prowadzimy zajęcia w następujących częściach miasta: 

To umożliwia dobranie lokalizacji do własnych potrzeb. Nie musisz spędzać kilku godzin w korkach, żeby Twoje dziecko mogło się dobrze bawić! 

Na zajęcia ogólnorozwojowe w Gdańsku zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Program aktywności jest zróżnicowany i dopasowany do preferencji uczestników. Z nami nie ma nudy – inspiruje nas natura i otoczenia. Dzięki temu w kreatywny sposób organizujemy aktywności, do których wykorzystujemy naturalnie występujące w środowisku pomoce.

Zajęcia ruchowe dla dzieci w Gdańsku - na czym polegają?

Zajęcia ruchowe dla dzieci w Gdańsku obejmują różnorodne formy aktywności. W ich trakcie gramy w gry zespołowe, rozciągamy się, biegamy, a także tańczymy czy trenujemy wytrzymałość. Program jest dostosowany do kondycji podopiecznych i nastawiony na jej budowanie. Uczestnicy mają okazję nie tylko do tego, by się rozwijać ruchowo, ale i społecznie. Stawiamy bowiem również na integrację i budowanie więzi. Co ważne, ćwiczymy razem z dziećmi, aby dawać im dobry przykład. 

Chcesz oderwać malucha od kanapy i smartfona? Zapisz go na nasze zajęcia. Pokażemy mu aktywność fizyczną na świeżym powietrzu od najlepszej strony!

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!