Dlaczego Ninja Kids?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka zajęć, które wyróżniają się spośród innych. Dlaczego warto wybrać właśnie Ninja Kids? Na pewno wyróżniamy się tym, że organizujemy zajęcia blisko domu i na świeżym powietrzu przez cały rok. Chcemy ułatwić dostęp do naszych zajęć, dlatego organizujemy wiele bezpłatnych sposobów na dołączenie.

Ćwiczymy wspólnie z dziećmi, tworzymy dobre karnety, ale przede wszystkim dbamy o zdrowie dzieci i czas rodziców. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje, które wyprzedzają innych organizatorów zajęć. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na lekturę.

W tym artykule odpowiadamy na pytanie „dlaczego Ninja Kids to zajęcia, które warto wybrać?”. Po lekturze, zachęcamy zapoznać się z pełną ofertą, którą można znaleźć na stronie zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku.

Dlaczego Ninja Kids to dobry wybór zajęć sportowych dla dzieci w Gdańsku?

Jesteśmy wyjątkową drużyną sportowo-rekreacyjną w Trójmieście, która od wielu lat konsekwentnie realizuje swoją ideę propagowania zajęć na świeżym powietrzu. Jednak to nie wszystko – dbamy o edukację wielopłaszczyznową, obejmującą takie dziedziny jak psychologia, żywienie, animacja, sport i wiele innych. Dzięki temu, gdy zdecydujesz się na dłuższą współpracę z nami, poczujesz się bardziej zintegrowany z lokalną społecznością i z pewnością zobaczysz szeroki uśmiech na buzi swojego dziecka.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien/a, dlaczego Ninja Kids to zajęcia, które warto wybrać, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi powodami, które sprawiają, że jesteśmy dobrym wyborem dla Twojego dziecka i całej rodziny.

Dlaczego Ninja Kids?Zajęcia dla dzieci blisko domu

Zajęcia prowadzimy blisko Twojego domu

Gdańsk Przymorze, Gdańsk Chełm, Gdańsk Osowa, Gdańsk Jasień,  Gdańsk Wrzeszcz, oraz Dolny Sopot.

Aby osiągnąć sukces, trzeba wykorzystywać odpowiednie strategie i takie, które prowadzą do zwycięstwa! Oszczędzając zaledwie 10 minut na dojazdach, trzy razy na tydzień, w ciągu 10 lat zyskasz aż 260 godzin! To równowartość oszczędności czasu na ponad 2 lata dodatkowych zajęć z Wychowania Fizycznego w szkole! Dlaczego Ninja Kids?

Warto nie tracić czasu na dojazdy!

Dlaczego Ninja Kids? Prosty system

Prosty system zarządzania karnetem 

Krok 1. Wybierasz bezpłatne wejście na stronie Ninja Kids: zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku,
Krok 2. Wybierasz swój ulubiony karnet w rozliczeniu jednorazowym/miesięcznym/semestralnym lub rocznym,
Krok 3. Ściągasz aplikację na pulpit smartfona i zapamiętujesz hasło – instrukcję znajdziesz w menu WOD GURU po zalogowaniu
Krok 4. Zapisujesz się i anulujesz zajęcia w aplikacji bez spowiadania się trenerowi, że Cię nie ma,
Krok 5. Zamrażasz karnet, wypowiadasz umowę lub korzystasz z dostępnych gwarancji kontaktując się za pomocą formularza „kontakt

Dlaczego Ninja Kids?

U nas masz pełną kontrolę nad zakupionym karnetem.

Dlaczego Ninja Kids? Bez ryzyka

Odkryj dlaczego Ninja Kids, to brak ryzyka

W pierwszej kolejności chcemy podkreślić, że u nas pierwsze zajęcia są zupełnie bezpłatne. Możesz nas wypróbować i przekonać się, że warto z nami trenować! Podobnie jak Ty, my również bywamy sceptyczni wobec nowych inicjatyw. Zawsze czytamy opinie, pytamy znajomych i chcemy wypróbować coś anonimowo, zanim podejmiemy decyzję.

Jesteśmy wdzięczni za takie podejście, ponieważ dzięki niemu w Polsce nie ma miejsca na „byle-jakość”, która prowadzi do średniej jakości. Na swoim koncie mamy wielu sceptyków, którzy dziś są niemalże ambasadorami Ninja Kids. Doceniamy bardzo takich klientów! Zdarzają się też tacy, których nie udało nam się przekonać, ale mimo wszystko chcieli nas wypróbować – za to również jesteśmy im wdzięczni.

Dlaczego Ninja Kids?

Z nami nie podejmujesz zbędnego ryzyka.

Dlaczego Ninja Kids?Zajęcia dla dzieci prowadzimy cały rok na świeżym powietrzu

Trenujemy cały rok na dworze 

Trenujemy przez cały rok, latem, jesienią, zimą i wiosną, ponieważ każda z tych pór roku ma swój wyjątkowy urok. Nie ignorujemy żadnego sezonu, ponieważ życie jest zbyt krótkie, aby lekceważyć cokolwiek. Dlatego niezależnie od warunków atmosferycznych, zjawisk natury czy doświadczeń, prowadzimy zajęcia na świeżym powietrzu. To cechuje naszych mistrzów – zawsze wykonują to, co trzeba, niezależnie od warunków. Dlaczego Ninja Kids?

Warto zyskać mistrzowską odporność i charakter!

Zajęcia dla dzieci są wykonywane razem z trenerem

Trenerzy ćwiczą razem z dziećmi 

Pokazując tylko palcem, nie da się pokazać zaangażowania w pełni. Jedna z metod rozwoju człowieka polega na naśladowaniu. Jeśli trener nie ćwiczy razem z dziećmi, to po dłuższym czasie mogą zacząć kwestionować sens wykonywanych ćwiczeń – zwłaszcza, gdy są powtarzalne. Trener Ninja Kids nie tylko instruuje, ale ćwiczy i bawi się z dziećmi. Dlaczego Ninja Kids?

Zyskasz najlepszego kompana do zabawy i treningu dla dziecka!

Zaangażowanie trenerów

Niespotykana pasja i zaangażowanie 

Mamy wręcz obsesję na punkcie ulepszania Ninja Kids! Dzień w dzień pochłaniamy książki, szkolenia, wiadomości zwrotne od klientów i porady specjalistów, aby wdrażać je w nasze usługi. Dzięki temu byliśmy w stanie przetrwać najtrudniejsze chwile. Tanio skóry nie sprzedamy, nawet gdy nadejdą jeszcze trudniejsze czasy!

Wierzymy w ciężką, długoterminową pracę, edukację i odpowiednie nastawienie! Dlaczego Ninja Kids?

Zyskasz motywację do ciężkiej, mądrej pracy i edukacji.

Kalistenika akrobatyka freerun parkour i lekkoatletyka

Dlaczego Ninja Kids świetnie rozwiną dziecko? Zajęcia składają się z: kalisteniki, freerunu, parkouru, akrobatyki, lekkoatletyki oraz gier i zabaw 

Kierujemy się słowami Bruce Lee: „Dostosuj to, co jest przydatne, odrzuć to, co jest niepotrzebne, i dodaj to, co jest dla Ciebie własne” Dlatego w Ninja Kids wyciągamy to co przydatne ze wszystkich dyscyplin sportowych, gier i zabaw oraz dziedzin życia, o których nie miejsce i czas, aby wspominać. Już dzisiaj możesz poczytać na temat parkour – francuska aktywność fizyczna.

Odrzucamy elementy zbędne, dlatego nie spotkasz u nas żadnych kolorowych piłek i akcesoriów animacyjnych. Sztuką jest wykonanie ponadprzeciętnie dobrej pracy bez zbędnych gadżetów – stawiamy na kreatywność w używaniu tego co dostępne. Wszystkie stosowane elementy udoskonalamy o intuicyjne odczucia, które są wewnątrz serca każdego trenera. Ten element sprawia, że nie da się nas porównać do nikogo. Tylko z nami możesz stać się prawdziwym i niepowtarzalnym Ninja! Zatem dlaczego Ninja Kids?

Wejdziesz na mentalną ścieżkę inspirowaną Bruce’em Lee – jedyną i niepowtarzalną!

Pewność siebie

Demoniczna pewność siebie 

Na pewność siebie składają się dwa czynniki. Pierwszy z nich to postawa – można ją wypracować w domu lub z psychologiem. Drugi z nich to umiejętności na wyróżniającym się poziomie.

Dzieci, które będą podążać za naszymi rekomendacjami, bardzo szybko zaczną budować wyróżniające się mięśnie, szybkość i sprawność. Na zajęciach wychowania fizycznego ich sprawność zostanie zauważona, oraz wzrosną zdolności przywódcze.

Pierwszą oznaką postępu może być „umniejszanie wartości” przez rówieśników, którzy mają złą postawę. Mówiąc prościej są zazdrośnikami i leniami, którzy zamiast wziąć się za siebie, wolą komuś umniejszać wartości. Umniejszanie wartości przez dziecko innym dzieciom to porażka, która powinna być tępiona u zarodka. Do sukcesu prowadzić ciężka i mądra praca oraz edukacja, a nie tłumienie potencjału rówieśników.

Na Ninja Kids dbamy o dobrą postawę oraz realną poprawę umiejętności, które są solidnym fundamentem demonicznej pewności siebie. Uczymy również radzenia sobie z hejtem, który często dotyka i podcina skrzydła osobom z wyróżniającą się postawą i umiejętnościami. Dlaczego Ninja Kids?

Nauczymy Twoje dziecko twardo stąpać po ziemi z głową podniesioną wysoko, ale nie za wysoko!

Dobre relacje między dziećmi

Dlaczego Ninja Kids rozwija relacje między dziećmi 

Funkcjonowanie w grupie to najlepszy sposób na rozwój relacji. Nauczymy się dbać o siebie wzajemnie, rozwiązywać sytuacje konfliktowe, dobrze interpretować różnice między nami i budować przyjaźnie.

Trud wysiłku fizycznego sprawia, że relacje między ludźmi się pogłębiają. Dzieje się tak, ponieważ istnieje wewnętrzne poczucie wspólnego pokonania przeciwności. Świadomość, że jesteśmy nieliczną grupą, która sprostała wyzwaniu treningowemu, buduje silne więzi z uczestnikami. Zatem, dlaczego Ninja Kids?

Dasz dziecku szansę na budowę prawdziwych i dobrych relacji z rówieśnikami.

świeże powietrze

Dlaczego Ninja Kids to szansa na dodatkowy czas dla bliskich

Aby pozbyć się stresu, rozwinąć relacje ze swoim mężem/żoną lub przyjaciółmi, potrzebny jest czas, tlen, cisza i najlepiej dużo zieleni. Te możliwości są na wyciągnięcie ręki podczas prowadzonych przez nas zajęciach. Choć wydaje nam się, że lepiej byłoby posiedzieć w domu, gdy jest zimno lub pada, lecz okazuje się, że nie wróży to nic dobrego. Siedzenie w czterech ścianach niszczy psychikę. Człowiek naturalnie potrzebuje pobyć na świeżym powietrzu.

Jeśli potrzebujesz czasu dla siebie lub wdrożyć spotkania/randki z mężem/żoną/przyjaciółmi, to ta jedna godzina zajęć w tygodniu lub więcej realnie Ci to dadzą. Co więcej, jeśli spodobają Ci się nasze inicjatywy, to możemy spotkać się na ognisku rodzinnym w Gdańsku lub na bezpłatnych treningach biegowych z Run Beach Morning Więcej Niż Bieganie. Więc dlaczego Ninja Kids?

Zachowaj spokój, balans i dobre relacje z bliskimi, bo prowadzą one długowiecznego zdrowia i odczuwania szczęścia. 

Wróć na górę strony i dołącz bezpłatnie

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!