Gwarancje

We trójstronnej współpracy: trener – dziecko – rodzic stawiamy na długoterminową relację. Z tej przyczyny stworzyliśmy gwarancje, które pozwolą przełamać pierwsze lody przed skorzystaniem z oferty. Zajęło nam kilka lat, zanim doszliśmy do prawidłowych wniosków. Po setkach wywiadów i eksperymentów poznaliśmy prawdziwe obawy przed skorzystaniem z naszej oferty. Gdy tę tajemną wiedzę pozyskaliśmy i potwierdziliśmy, postanowiliśmy stworzyć bezpieczne gwarancje, które likwidują wszelkie obawy rodzica.

W tym artykule poznasz stosowane przez nas gwarancje oraz w których karnetach je stosujemy. Jeśli je znasz, lecz potrzebujesz więcej informacji na temat naszej propozycji, to zapraszamy do przeczytania informacji na stronie zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku.

Jak nasze gwarancje zapewniają bezpieczeństwo?

Próba nowych rzeczy wymaga okresu poznawczego. Dlatego stworzyliśmy gwarancję satysfakcji, aby dać możliwość korzystania z najniższych cen, lecz bez wchodzenia dwoma nogami do rzeki. Co jednak, gdy ten czas upłynie i zapuka do naszych drzwi okrutny los w postaci skręconej kostki po upadku na rowerze? W takiej sytuacji nadal możesz przenieść usługę na później lub wymienić ją na bon podarunkowy i dać znajomym. 

Gwarancje na przezimowanie i inflację

To nie koniec przygód! Statystycznie najwięcej dzieci choruje w zimę. Co więc zrobić z takim karnetem zimowym, gdy to już się wydarzy? Zabezpieczyliśmy i ten scenariusz, w którym możesz przerzucić swoje wejściówki na karnet letni. „No dobrze, a na inflację to coś macie?” A no mamy! Gdy dajesz nam kredyt zaufania i kupujesz karnety semestralne i roczne, to zawsze zabezpieczamy Twój następny zakupiony karnet przed podwyżkami inflacyjnymi. To uczciwy deal.

Gwarancje w celu zwiększenia zaufania

Większość gwarancji zabezpiecza karnety długoterminowe nie bez przyczyny. Poziom zaufania, jakim obdażają nas rodzice jest mierzony ilością czasu, na który deklarują się przychodzić na treningi. Stąd zabezpieczamy je najbardziej w ramach podziękowania za zaufanie oraz zrozumienie. Jest jeszcze jedna gwarancja, która dotyczy karnetów miesięcznych. Nazywa się gwarancją zamrożenia i najprościej pisząc – ma zdolność do wydłużenia karnetu, a to naprawdę warto wiedzieć, jeśli wybierzesz rozliczenia miesięczne. 

Gdy tylko zdecydujesz się na karnety semestralne lub roczne to znajdziesz je w naszym sklepie: karnety – Sklep

Gwarancje Satysfakcji Ninja Kids

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu karnetu, z jakiejkolwiek przyczyny stwierdzisz, że treningi Ninja Kids nie są dla Ciebie, to zwrócimy Ci pieniądze. 

Kwota zwrotu jest pomniejszona o liczbę wykorzystanych wejść po stawce jednorazowego wejścia. Przykład reprezentatywny: Klient wykorzystał 4 wejścia. Z przyczyn osobistych postanowił skorzystać z Gwarancji Satysfakcji. Kwotę zwrotu pomniejszamy o: 4 wejścia x 49 zł = 196 zł. 

Zlecenie zwrotu środków następuje bezzwłocznie po otrzymaniu maila z rezygnacją. Z uwagi na nieprzewidziane sytuacje zastrzegamy sobie prawo do wysłania środków najpóźniej do 14 dni od otrzymania maila z rezygnacją.

Gwarancje Stałej Ceny Ninja Kids

Gwarancja Stałej Ceny

Posiadacze karnetów objętych gwarancją stałej ceny nie muszą martwić się aktualizacją cen przez cały rok szkolny 2023/24! Ceny gwarantujemy do końca czerwca 2024.

W ostatnim czasie inflacja szaleje. Mamy nadzieję, że w styczniu wszystkich zaskoczymy i cen nie podniesiemy. Na wszelki wypadek wolimy jednak wyprzedzić fakty i zakomunikować, że w styczniu prognozujemy podwyżkę cen bazowych o ~10%.

Gwarancje Zamrożenia Karnetu Ninja Kids

Gwarancja Zamrożenia Karnetu Ninja Kids

Bufor na losowe sytuacje. Korzystasz z karnetów miesięcznych i wydarza się całkowicie losowa sytuacja, która uniemożliwia Ci obecność na zajęciach? Dzięki tej gwarancji wydłużysz ważność karnetu o dowolną liczbę dni.

Tę gwarancję docenisz pracując z nami dłużej. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że w życiu rodzica, na przestrzeni całego roku jest tyle losowych sytuacji, że brak tej gwarancji powoduje niepotrzebny stres. 

Ta gwarancja to święty spokój. Piszesz do trenera, że zamrażasz karnet, nie spowiadasz się czemu i wracasz jak tylko możesz wrócić, a karnet nadal jest ważny i wejściówki czekają na młodego adepta sztuki Ninja Kids!

Po wyczerpaniu puli 30 dni wydłużania karnetu możesz odnowić limit za 50 zł. 

Gwarancje Przeniesienia Usługi Ninja Kids

Gwarancja Przeniesienia Usługi

Każdy chce mieć pewność, że wykorzysta usługę najlepiej jak się da. Pragnienie tej pewności rośnie wraz z wartością jaką otrzymujemy, a roczne zajęcia Ninja Kids są bezcenne! 

Stworzyliśmy solidne zabezpieczenie, na wypadek losowej sytuacji, która zmusi Cię do rezygnacji z zajęć. Gwarancja przeniesienia pozwala wymienić niewykorzystane wejścia na BON RABATOWY, który można wykorzystać na karnet Ninja Kids w dowolnym momencie w przyszłości.

Wartość bonu zaokrąglamy zawsze w górę do pełnych dziesiątek. Bon obniża cenę karnetu o wartość nie większą niż 100%. Bon nie dzieli się, więc pozwala na wykonanie jednej transakcji. 
Przykład reprezentatywny: Klient wykorzystał 34 wejścia z 72 dostępnych w karnecie na cały rok szkolny. Skorzystał z Gwarancji Przeniesienia i w zamian otrzymał elektroniczny bon rabatowy o wartości 38 wejść x 40 zł = 1520 zł.

Gwarancje Letni Transfer Ninja Kids

Gwarancja Letni Transfer

Gwarancja letni transfer pozwala na dopisanie niewykorzystanych wejść w semestrze zimowym do karnetu semestralnego letniego.

Staramy się podpowiadać jak dbać o ubiór, żywienie i styl życia, aby nie chorować. Czasami jednak człowiek swoje, a matka natura swoje. Ta gwarancja ma zabezpieczać na wypadek losowej sytuacji, która uniemożliwi Ci uczestnictwo w zajęciach.

Gwarancja działa tylko wtedy, gdy po semestrze zimowym zakupisz karnet na semestr letni.

Od teraz, nawet jak zima Cię powstrzyma, to w lato wrócisz ze zdwojoną siłą!

Jak przydzielane są gwarancje do karnetów?

Gwarancje są perfekcyjnym uzupełnieniem funkcjonalności karnetów. Ich przydział załączyliśmy w „kroku drugim” w etapach dołączenia do Ninja Kids. Krok drugi znajdziesz na stronie cennik

Wróć na górę strony i dołącz bezpłatnie

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!