Kolonie Ninja Kids- Najlepsza przygoda roku!

Kolonie Ninja Kids to jedyny tak aktywny,
naszpikowany przygodami pomysł na wakacje dla Twojego dziecka.

Podczas kolonii Ninja Kids podstawą jest dobra zabawa, ale też wiedza jak stawić czoła sportowym i survivalowym wyzwaniom!

Dziecko wróci z kolonii zadowolone, pełne entuzjazmu i wiedzy z zakresu zasad przetrwania oraz posługiwania się sprzętem, umożliwiającym przetrwanie!

Mamy tylko 45 miejsc!
Zapewniamy jednego wspaniałego wychowawcę na 15 dzieci
Plus Adam Zagórski i Jacek Czeczot jako twórcy, metodycy i praktycy, których odpowiedzialnością będzie oddanie dziecka z nowymi umiejętnościami, wyższą pewnością siebie, poprawą umiejętności społecznych i motywacją do działania na całe życie- nie blefujemy- znamy praktyczne metody wywierania pozytywnego wpływu na dzieci! 

Typ: Survival
Wiek: 8-13 lat
Cena dla stałych klientów:
2490 zł (przy rejestracji większej ilości dzieci, cena wynosi 2450 zł za dziecko)
Cena dla nowych klientów: 2690 zł (przy rejestracji większej ilości dzieci, cena wynosi 2650 zł za dziecko)
Termin rozpoczęcia kolonii: 25-06-2023r. godzina 10:00
Termin zakończenia kolonii: 01-07-2023r. godzina 10:00
Miejsce: Wyspa – Ośrodek Mausz
Noclegi: Pokoje 2-3 osobowe
Kontakt: kontakt@sportplay.pl 

W celu rezerwacji miejsca:

Rejestracja krok po kroku

Tak wygląda standardowa procedura rejestracji

 1. Napisz do nas w celu rezerwacji miejsca,
 2. W odpowiedzi otrzymasz maila z zamówieniem, elektroniczną kartą kwalifikacyjną (e-KK) i wzorem umowy,
 3. Zanim opłacisz uzupełnij e-KK i poczekaj na weryfikację – maksymalnie 24h,
 4. Opłać zamówienie (całość lub zaliczkę + dopłatę w późniejszym terminie),
 5. Prześlemy Ci podpisane przez z nas i uzupełnione Twoimi danymi dokumenty: umowę oraz kartę kwalifikacyjną.
 6. Wydrukuj wszystkie dokumenty, podpisz i prześlij skany (zachowaj oryginały),
 7. Wyślemy Ci szczegółowy opis kolonii oraz niezbędnik przygotowania się na kolonie,
 8. Opłać całość najpóźniej do 25-maja-2023r. aby mieć gwarancję niższej ceny (po przekroczeniu tego terminu należy dopłacić 200 zł/dziecko)
 9. Przywieź dziecko na kolonie w dniu 25-czerwca-2023 r.

Dlaczego Kolonie Ninja Kids, a nie inne?

Decyzja o wyjeździe Twojego dziecka na kolonie Ninja Kids to bardzo ważna decyzja. Będąc na tej stronie dokładnie zapoznaj się ze spisem treści, naszą ofertą i gdy tylko poczujesz niedosyt, napisz do nas za pomocą formularza. 

Jesteśmy „swojscy chłopacy”, uwielbiamy to co robimy i jeśli tylko zależy Ci na sportowym rozwoju dziecka, dogadamy się bez problemu! Życzymy dużo satysfakcji z dobrze podjętej decyzji odnośnie naszych kolonii. Ze swojej strony oferujemy wysokie kompetencje potwierdzone setkami rekomendacji i potężne zaangażowanie, którego źródłem jest pasja do tego co robimy. Daj się poznać i zostań Ninja! Nie pożałujesz!

Dlaczego warto wybrać nas?

 • jesteśmy wpisani do „Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych”
 • Mamy certyfikat Gwarancji Turystycznej,
 • Każdy z uczestników jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • Kolonie organizujemy tylko w ośrodkach spełniających wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne,
 • Noclegi są schludne, zadbane i pozwalające szybko zregenerować siły,
 • Kadra kierownicza i wychowawcza jest przeszkolona zgodnie z wymogami ustawodawcy,
 • Oprócz kadry zdrowie uczestników zabezpiecza dedykowany ratownik medyczny, oraz ratownicy wodni,
 • Kadra jest przeszkolona z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wyposażona w apteczki,
 • Na jednego wychowawcę przypada maksymalnie 15 dzieci,
 • Jesteśmy zabezpieczeni atrakcyjnym planem awaryjnym wypoczynkowo-wychowawczym na wypadek niepogody,
 • Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi (pracujemy zawodowo cały rok),
 • Każdy członek kadry posiada wykształcenie wyższe (AWFiS oraz inż. MiBM na PG), wysoką kulturę osobistą, schludny wygląd, pozytywne podejście do życia, chęć edukacji młodzieży oraz kreatywność na wyróżniającym się poziomie,
 • Każdy z uczestników szkoli się obszernie, dzięki czemu mamy wiedzę specjalistyczną z zakresu psychologii, dietetyki, ratownictwa, przygotowania motorycznego, fizjologii wysiłku fizycznego, obsługi sprzętów motorowodnych, zarządzania, profesjonalnego używania języka korzyści.
 • Prosty regulamin, który uzupełnia wszelkie zabezpieczenia, które poczyniliśmy, w kwestii zabezpieczenia Twojego najcenniejszego skarbu. 

Termin kolonii Ninja Kids

Termin: 25.06.2023r. – 01.07.2023r. (przywozisz dziecko w niedzielę przed południem i odbierasz w następną sobotę również przed południem)

– dzieci przywozimy w niedzielę między 10:00 a 12:00 do Mauszu,
– dzieci odbieramy w sobotę między 9:00 a 11:00 z Mauszu,
Sprawdź Ośrodek Mausz

Co zawiera cena

 • realizację programu kolonii Ninja Kids,
 • pełne wyżywienie (3 posiłki + przekąski),
 • 6 noclegów w domkach z łazienką,
 • wodę mineralną,
 • ubezpieczenie NNW,
 • kadrę trenerów Ninja- to największa wartość tych kolonii,
 • wyposażenie: tarp, hamak z moskitierą, opaska na głowę Ninja Kids, krzesiwo,
 • atrakcje: wodne, gry zespołowe, ognisko, spanie w hamaku, pierwsza pomoc przedmedyczna, podchody, survival
 • inne: na naszych koloniach dzieci otrzymują bardzo dużo różnych gadżetów niezbędnych do ukończenia scenariuszy opisanych poniżej.
 • nagrody i pamiątki,

Cena Kolonii Ninja Kids

Cennik dla stałych klientów:*

Cena: 2490 zł/dziecko
Cena przy zakupie turnusu dla więcej niż jednego dziecka: 2450zł/dziecko

*aby być należeć do grona stałych klientów należy spełnić przynajmniej jeden z warunków: być uczestnikiem poprzednich edycji kolonii lub półkolonii; posiadać aktywny karnet semestralny lub roczny; być aktywnym członkiem Ninja Kids co najmniej przez 6 miesięcy.

Cennik dla nowych klientów:

Cena: 2690 zł/dziecko
Cena przy zakupie turnusu dla więcej niż jednego dziecka: 2450zł/dziecko

Zaliczka

Zaliczka

Zaliczka wynosi 900 zł/dziecko i jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kolonii. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy

Wojownik Ninja żyje według zasad

Każdy uczestnik pozna „Etos Ninja” (kodeks). Dzięki któremu będzie mu łatwiej stawiać czoło sportowym wyzwaniom, współpracować z trenerem oraz grupą.
Nasze zasady idealnie sprawdzają się w życiu. Jesteśmy przekonani, że są gwarancją sukcesu w niemalże każdej dziedzinie życia! 

Kolonie Ninja Kids: dlaczego, dla kogo i co to?

Pracując z drużyną Ninja zdecydowaliśmy się przygotować kolonie letnie naszpikowane przygodami dla dzieci i młodzieży. Chcemy, aby dzieci były zdrowe i sprawne fizycznie. Realizując pomysł wspólnego wyjazdu na łono natury, będziemy mogli przekazać im jak piękna jest aktywność fizyczna oraz kontakt z przyrodą. Przez okres ich trwania, uczestnicy oderwą się od swoich komputerów, a my realizując naszą misję „odciągania uwagi od komputera” wprowadzimy ich w świat realnego „minecraft-a”. 

Obecność na koloniach Ninja, to nie kolejna atrakcja! Obecność to mocny impuls
do rozpalenia szczerej miłości do aktywności. Wyobraź sobie, że Twoje dziecko ze szczerą chęcią i pełną świadomością pali dodatkowe 350 kcal każdego dnia przez 80 kolejnych lat, tylko i wyłącznie dlatego, że rozpaliło w sobie rządzę sportowej przygody! Uważaj! To jest najlepsze! Robi to NIE-ŚWIADOMIE! Ta nieświadomość potrafi w ciągu 80-letniego życia spalić ponad 10 Milionów kcal (około 30 tysięcy pączków). PS: Ta wartość została wyliczona!

Ile warta jest gwarancja zjedzenia 30 tysięcy pączków bez konsekwencji? 

Wróćmy do rzeczywistości! Przyznasz, że aktywność fizyczna bez konieczności zmuszania się do niej przydałaby się każdemu z nas. Prawda? Na koloniach Ninja podejmujemy się wyzwania, aby do tego marzenia przybliżyć Twoje dziecko! 

Czym charakteryzuje się Ninja na koloniach?

Ninja ma 8-13 lat, końskie zdrowie (zero przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu) oraz przejawia pozytywne nastawienie do przygód. 

Na koloniach wykonamy 5 misji naszpikowanych przygodami. Pokonamy ponad 100 000 kroków. Sprawdzimy wytrzymałość, odporność na błoto, pokażemy sposoby na przetrwanie w lesie, nauczymy sztuki kamuflażu, metod zwiększania siły i sprytu, zmierzymy się niemalże z każdym żywiołem oraz rozbawimy godzinami gier i zabaw, które czekają nas w trakcie Kolonii Ninja! 

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy warto, to leć do kuchni po kawę lub herbatę. Mamy dla Ciebie jeszcze kilka „pozytywnych Ninja-Info-Bomb”, których efekt poczujesz jeszcze lepiej, 
w pełnym relaksie przy zapachu swojego ulubionego napoju. A po przeczytaniu wyobraź sobie jak Twoje dziecko podziękuje Ci, za tak niepowtarzalne wakacje, które z nami spędzi. 

Trenerzy Ninja z pasją

Wychowaliśmy się w dwóch różnych miejscach Polski, w dwóch różniących się od siebie rzeczywistościach. Połączyła nas obsesja motywowania siebie i innych do stawania się sprawniejszym, silniejszym i bardziej pewnym siebie. Głównym naszym celem jest propagowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Nie ma przeszkody, której byśmy nie stawili czoła, rozumiemy i rozwiązujemy problemy rodziców XXI wieku. Odrywamy od komputera ich pociechy, ukazując im świat, który JESZCZE istnieje i jest na wyciągnięcie ręki.  To świat sportu i przygody. Świat nieustannego samodoskonalenia się!
Jacek Czeczot i Adam Zagórski. Z naszym podejściem jesteś krok przed innymi. Jesteś krok bliżej upragnionego sukcesu. Jesteś o krok dalej od przeciętności. 

Misje na Kolonii Ninja Kids

Rambo II – W pierwszej części Rambo wziął nas do Niewoli. Trudne to były czasy, gdy okazało się, że jest fanatykiem sportu. Poważnym głosem rozkazał brać udział w olimpiadzie. Na szczęście podczas drzemki, uciekliśmy z niewoli, aby na sam koniec dopaść go w jego samotnej wieży. Bitwa balonowa była epicka. Pogłoski krążą, że Rambo cudem przetrwał i szykuje odwet. Czy i tym razem drużyna Ninja poradzi sobie z kultową postacią spotykaną na kolonii Ninja? Nie będzie łatwo, ale w drużynie siła! Dołącz do niej i staw czoła temu przeciwnikowi.

Ninja Sport Day – olimpiada towarzyszy ludzkości od setek lat. Jest mocno zakorzeniona w naszych potrzebach. Jeśli czujesz chęć wykazania się, rywalizacji, jeśli pragniesz emocji, to w tym dniu ich nie zabraknie! Jak mówi łacińskie przysłowie „Per aspera ad astra” (przez trudy do gwiazd), to właśnie w tym dniu będziesz umacniać swój charakter, aby dojść do miejsca, gdzie większość osób nie ma dostępu. Jesteś w stanie powalczyć o dobrą kondycję, lepszą wersję siebie i sławę? W tym dniu masz taką możliwość.

Baywatch – Służenie drugiemu człowiekowi to jedno z najszlachetniejszych zadań. Zwłaszcza, gdy chodzi o jego  życie i zdrowie. Zadaniem drużyny jest stworzyć zgrany zespół młodych ratowników wodnych. W pełnym skupieniu i z odpowiednim przydziałem obowiązków odbędą podstawowe szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego, aby w dalszym etapie wziąć udział w pozorowanej akcji ratowniczej. Czeka nas solidne przygotowanie z pierwszej pomocy, poznanie zadań i charakteru pracy ratownika wodnego. Nauczymy się poprawnie i szybko biec do wody oraz używać indywidualnego sprzętu ratowniczego. Wykonywamy wiele ćwiczeń pomocnych w budowaniu sprawności ratownika wodnego. Szybkość reakcji to zasadnicza kwestia w ratowaniu życia i zdrowia drugiego człowieka. Poprawność wykonywanych procedur, wysoka  sprawność fizyczna ratownika i pełne poleganie na zespole . W tym dniu bez wątpienia zasiejemy ziarno tych cech i umiejętności głęboko w Twoim dziecku.

Art of Survival – Głęboki las, tarp, krzesiwo, suchy prowiant i woda w plecaku oraz ogromna chęć przetrwania. To jeden z tych dni, kiedy jako drużyna musimy przetrwać w dziczy. Czeka nas zbudowanie obozowiska, rozpalenie ogniska, określenie kierunku świata i poznanie metod zdobywania pożywienia w praktyce.  Czeka nas prawdziwa przygoda, wymagająca znajomości sztuki przetrwania. Po drodze ukryte są różne wskazówki. Ciekawe, gdzie nas zaprowadzą, gdy zbierzemy wszystkie?

Forest Camp – Przeszkolona drużyna Ninja ma przetrwać noc w lesie! Mimo dużego doświadczenia zadanie nie należy do najprostszych. Uczestnicy zostaną poddani próbie sprawdzającej umiejętności budownictwa, kamuflażu, gromadzenia jedzenia, ochrony przed dziką zwierzyną oraz rozpalania ogniska. Podczas dnia wcale nie będzie tak łatwo. Dowódca obozu to najemnik, który przetrwał już nie jedną noc w lesie. Niestety z samego rana leśne chochliki wykradły cztery świecące kamienie, które dzięki swej magicznej aurze pozwalają przetrwać noc. Leśne Chochliki to stworzenia, które lubią psocić i wymyślać zagadki. Tym razem zostawiły nam kawałek mapy z czterema krzyżykami. Czy to mogą być nasze świecące kamienie? …psss. Chochliki podobno zaczarowały któregoś z trenerów i ten wie coś więcej. Może istnieje sposób, jak wyciągnąć z niego więcej informacji?

Co najcenniejszego zyskujesz?

Czas dla siebie! Jest masa badań, że ludzie, którzy odpoczywają są bardziej kreatywni, pogodni i efektywni w życiu. Bez wątpienia więcej pogody ducha i wewnętrznego spokoju u rodziców, dziecku nie zaszkodzi. Odeślij swoje dziecko na przygodę życia, a Ty nie planuj remontu, ani nadganiania zaległości.
Zrób wszystko, by wypracować sobie tydzień wakacji.  Dzięki tej rekomendacji, odzyskasz moc, o której być może już nie pamiętasz lub nie zdajesz sobie sprawy, że w Tobie wciąż drzemie! 

Jak się przygotować na Kolonie Ninja Kids?

 • 2 pary skarpetek na każdy dzień (12 par)
 • 6 par bielizny na turnus,
 • 2 pary rękawiczek roboczych,
 • 2 pary leginsów lub dresów na turnus,
 • 2 pary krótkich spodenek na turnus,
 • 7 koszulek sportowych,
 • strój kąpielowy,
 • 2 ciepłe polary,
 • cieple spodnie,
 • wiatrówka (lub strój dwuczęściowy przeciwdeszczowy),
 • ciepła kurtka sportowa,
 • longsleeve,
 • ciepła bluza sportowa,
 • czapka z daszkiem,
 • piżama,
 • buty trailowe (agresywna podeszwa),
 • druga para butów (zastępcze buty dla butów mokrych),
 • sandały,
 • klapki gumowe,
 • sprawdzony krem z filtrem (nieuczulający),
 • karimata lub dmuchany materac
 • śpiwór odporny na niskie temperatury,
 • 2 ręczniki z mikrofibry
 • małe mydełko
 • płyn do dezynfekcji rąk,
 • torba na brudne ciuchy,
 • Pasta do zębów, mydło, płyn pod prysznic, antyperspirant,
 • Repelenty do odstraszenia komarów i innych gryzących insektów,
 • Maść na ukąszenia,
 • Chusteczki higieniczne – w razie kataru i wszelkich brudnych przygód,
 • Mokre chusteczki + woreczek na odpady,
 • czołówka na wyprawy nocne,
 • suchy prowiant: w granicach rozsądku: unikać czekolad i innych produktów, które mogą się rozlać lub rozpuścić od temperatury lub pęknięcia opakowania,
 • telefon: będzie wyznaczona konkretna godzina dziennie na korzystanie z telefonu (rodzic zostanie poinformowany jaka to godzina),
 • legitymacja szkolna,
 • kieszonkowe: wszystko zapewnimy co niezbędne, ale zdarza się, że dziecko będzie chciało kupić jakieś lody w ośrodku lub inną rzecz. Warto, dać niewielkie kieszonkowe, aby uczyło się gospodarować. Polecamy, aby to nie była duża kwota (ani banknoty) oraz proponujemy podzielić ją tak, aby w razie zgubienia/kradzieży itp. nie straciło wszystkiego. Nie polecamy dawać „przykazań” jak ma wydawać pieniądze, ale polecamy wyjaśnić ile ma przygotowane pieniędzy na jeden dzień. Samo zdecyduje czy chce wydawać codziennie ustaloną kwotę, wydać wszystko w jeden dzień lub chce zaoszczędzić i nie wydać nic. Z pewnością wyciągnie wnioski.

Pobierz i wydrukuj listę, aby niczego nie zapomnieć! 
Lista rzeczy na kolonię

Trener Jacek

Wykształcenie: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku studia magisterskie wychowania fizycznego specjalizacja – nauczyciel wychowania-fizycznego, licencjat specjalizacja – nauczycielska z gimnastyką korekcyjną, Trener w projekcie „Aktywuj się w Gdańsku”, Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, kurs Basic Life Support/Tactical Combat Casualty Care (medycyna pola walki), Ratownik Wodny MSW, sternik motorowodny, instruktor Nordic Walking. Ukończył kurs wychowawcy kolonijnego. 

Doświadczenie: praca z dziećmi i młodzieżą od 2010 roku (animacje i organizacja czasu wolnego), trener i współwłaściciel sportplay.pl- treningi sportowe dla dzieci i dorosłych w terenie i online, trener Ninja Kids, trener biegania i wioślarstwa, nauczyciel Wychowania Fizycznego- SP nr 85 w Gdańsku, animator Ninja Kids Academy w przedszkolu oraz szkole Montessori w Gdańsku, współorganizator imprez sportowych: Run Beach Morning, RunCamp, zawodów wioślarskich w Bydgoszczy, złota rączka.

Misja: Zmiana trendu rosnącej otyłości na świecie poprzez propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży za pomocą wszelkich technologicznych narzędzi, docierając do 5 milionów dzieci. 

Co Jacek wniesie dla uczestników Kolonii Ninja?

Jestem uzależniony od aktywności fizycznej od dziecka. Dzięki temu co doświadczyłem mogę podzielić się nie tylko dobrą energią, która bije ode mnie, ale również konkretnymi umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa wodnego, wysiłku fizycznego oraz zdrowego stylu życia, survivalu, bushcraftu, majsterkowania. Jestem przekonany, że dzieciaki po zajęciach ze mną wrócą do domu szczęśliwe i pełne energii do dalszego działania, zyskując wiele nowych umiejętności. 

Trener Adam

Wykształcenie: Inż. Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Gdańskiej spec. technologia maszyn i materiałów konstrukcyjnych, Akademia Dietetyki poziom zaawansowany, 3 poziom Dietetyka i Suplementacja- Jakub Mauricz, Psychologia Osiągnięć- Mateusz Grzesiak, Art of Dreaming- Michał Wawrzyniak. Ukończył kurs wychowawcy kolonijnego. 

Doświadczenie: Twórca i współtwórca projektów: Run Beach Morning, 3City Runs, trener Spartana, RunCamp, doradca żywieniowy, trener na siłowni, influencer o tematyce inspiracyjnej, współtwórca oraz inicjator treningów dla dzieci na dworze Ninja Kids, Spartan Kids Manager, filantrop i przedsiębiorca w Sportplay sp. z o.o., animator Ninja Kids Academy w przedszkolu i szkole Montessori, 

Misja: Udowodnię każdej polskiej rodzinie (ok. 15 milionów gospodarstw domowych), że systematyczna aktywność fizyczna to gwarancja osiągnięcia szczęścia w życiu.

Co Adam wniesie dla uczestników Kolonii Ninja?

Mam w sobie bardzo dużą umiejętność pozytywnego interpretowania wysiłku fizycznego, co pozwala pogodzić się z myślą, że duży sukces wymaga dużo, ciężkiej pracy. Im wcześniej człowiek pogodzi się z tym stanem rzeczy, tym szybciej zacznie pracować mimo bólu, rozczarowań i braku motywacji; a im wcześniej zacznie, tym szybciej odniesie ponadprzeciętny sukces w życiu. Rzeczy proste zrobi osoba przeciętna, rzeczy trudne zrobi osoba ponadprzeciętna. Jeśli nauczymy dziecko robić trudne rzeczy, to jedyne co pozostanie, to nauczyć je cenić się ponadprzeciętnie i szanować przy tym innych. Aktywność fizyczna, którą im pokażę to idealna symulacja niemalże każdej sytuacji w życiu.

Opinie klientów

Joanna Janiszewska- opinia google

Szczerze polecam wszystkim rodzicom zajęcia Ninja kids. To czas, podczas którego dzieci są „w dobrych rękach”. Można spokojnie zostawić swoje pociechy pod okiem czujnych trenerów, którzy z ojcowska wrecz troska dbają o każdego uczestnika zajęć. Same treningi prowadzone są w bardzo interesujący i zajmujący sposób. Kreatywni trenerzy często wprowadzają dzieciom nowe „zabawy”, podczas których (nie zdając sobie zupełnie z tego sprawy) dzieci pracują nas swoją sprawnością fizyczna.
Prowadzący zawsze sumiennie wykonują swoje obowiązki i podchodzą do wszystkich zadań bardzo odpowiedzialnie.
Maja świetny kontakt z dziećmi. Traktują je po partnersku. Ważny jest również aspekt wychowawczy treningów. Na każdym z nich trenerzy wpajają dzieciom zasady fair play, którymi powinny kierować się, uprawiając jakikolwiek sport. Przy tym potrafią również delikatnie zwrócić dziecku uwagę na niewłaściwe zachowanie dotyczące nie tylko sportu.
Nie tylko rodzice, ale same dzieci są bardzo zadowolone z zajęć i dopytują kiedy odbędą się kolejne.

Paweł Miziński- opinia google

Niesamowity projekt i ludzie za nim stojący. Trenerzy Jacek i Adam to doświadczone osoby do pracy z dziećmi. Mają zdrowe podejście do trenowania i wychowywania. Syn chodzi na zajęcia od roku, był również na obozie letnim. Nie wyobrażamy sobie w tej chwili życia bez treningów z Ninja kids. Polecamy całym sercem!
 
Ewelina W. – opinia google
Chłopaki Adam i Jacek prowadzą genialne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków (i dorosłych). Mają świetne podejście do dzieci, potrafią odpowiednio zmotywować i zachęcić młodych do aktywności. Mój syn był również na letnim obozie z Chłopakami i wrócił bardzo zadowolony, pełen wrażeń i chętny na kolejny wyjazd 👍 Oby jak najwięcej było trenerów z taką pasją i zaangażowaniem! Polecam wszystkim!!
 
Więcej opinii znajdziesz wpisując w google „Ninja Kids”

Mam więcej pytań

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!