Ferie Zimowe Ninja Kids 2023

II EDYCJA ferii zimowych we współpracy ze szkołą językową ProfiLingua

Blisko Domu – Centrum Manhattan – Gdańsk Wrzeszcz

 

Bushcraft i nauka języków obcych

Od 7 do 12 lat

Oferta jest w trakcie tworzenia. Poniżej możesz obserwować je proces twórczy. Nie musisz jednak czekać. Powyższy przycisk do zapisów już działa. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie przeszczęśliwe. Oddajesz je do ludzi, których rzadko się spotyka na swojej drodze. Potęga zaangażowania to efekt poboczny, którym zarazimy Twoje dziecko.

Ferie Zimowe Ninja Kids & ProfiLingua: Bushcraft i języki obce

Pierwsza część dnia na feriach zimowych Ninja Kids naszpikowana jest przygodami leśnymi. Po przygodach jemy smaczny obiad, a po nim dzieci przejmują magiczni lektorzy ProfiLingua.

W trakcie ferii oprócz podstaw j. hiszpańskiego twoje dziecko weźmie udział w zajęciach z j. angielskiego, j. francuskiego i j. włoskiego! Pozytywne emocje  prowadzonych w formie gier i zabaw ułatwiających i przyspieszających wpłyną na dalszą naukę języków obcych w przyszłości!

Oferta nie jest półkolonią zgłaszaną do kuratorium oświaty. Jest to autorska oferta złożona z zajęć sportowych, elementów bushcraftu, sztuki przetrwania w terenie, bezpiecznego wypoczynku na łonie natury prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę trenerów oraz zajęć językowych dla dzieci w szkole językowej z profesjonalnymi lektorami.

Dlaczego Ninja Kids?

W życiu nie wygrywa się jednym dobrym strzałem. Aby odnieść wielki sukces nie wystarczy również być wytrwałym. Należy mieć w głowie myśl, że jesteś niezniszczalny. Takie nastawienie pozwala pozbawiać szans na wygraną rywali w bezpośrednim starciu. Takie nastawienia pozwala znosić więcej niżby człowiek chciał znieść. Takie nastawienie, to droga zwycięzcy. Niezniszczalni! To nasza cecha. Czy przyda się Twojemu dziecku w otaczającym nas świecie?

Legenda mówi, że Jacek, gdy był mały wpadł do kotła z eliksirem uzależniającym od sportu. Od wtedy przestał walczyć z przeznaczeniem i nabrał niespotykanych doświadczeń jako ciężko szlifujący formę wioślarz. 

W innym zakątku Polski żył buntownik Adam, który miał potężne predyspozycje biegowe, lecz jego obiekt zainteresowań podążył w świat artystów. Był muzykiem, specem od szlifowania arcy trudnych beat’ów perkusyjnych i dęcia w wielki tenor. Pewnego razu w głowie zagrała mu stara znana muzyka, o nazwie „biegaj i inspiruj”.

Legendy dwóch chłopaków się połączyły w zawiłej historii i tak na rynku trójmiejskim oferują swoje życie i serce na dłoni inspirując młodzież do poszukiwania i wykorzystywania swojego sportowego potencjału.

Tworząc nasze animacje zawsze zastanawiamy się nad tym, jak pozyskane umiejętności przydadzą się w życiu?

Dlatego uczymy bushcraftu i survivalu, bo właśnie te dziedziny idealnie sprawdzają się jako metody przygotowujące dzieci do prawdziwego życia.

Uczą przetrwania, polegania na własnych umiejętnościach, przykładania wagi do dobrego przygotowania i pokazują jak ważne jest wsparcie drużyny, aby uzyskać większe szanse na przetrwanie.

Wierzymy, że przekazane wartości będą towarzyszyć dzieciom w dorosłym życiu i ułatwiać drogę  na szczyt.

Najłatwiej ocenić działania innych przez obserwację i rozmowę. Wybierając kreatorów doświadczeń dla swojego dziecka musisz zmierzyć się z dwoma typami ryzyka:

 1. Osobami nowymi, którzy obiecują tak piękne rezultaty, że w długim terminie są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe.
 2. Osobami działającymi kilkanaście lat na rynku, którzy chwalą się doświadczeniem, a tak naprawdę powinni pochwalić się stażem. Dla nas doświadczenie to nieustanne podnoszenie poprzeczki.

Dlatego organizujemy bezpłatne ogniska, nieustannie relacjonujemy to co robimy, aby można było łatwiej ocenić, czy przypadkiem nie zaliczamy się do wyżej  wymienionych grup.

Zawsze istnieje pokusa, aby siąść na laurach, lecz w swoim podejściu zawsze jesteśmy minimalnie niezadowoleni, co pcha nas do dalszego rozwoju.

Zanim się na cokolwiek, napisz do nas, porozmawiaj, sprawdź nas, wykorzystaj wszystkie nasze bezpłatne inicjatywy. Jak poczujesz, że to dobre miejsce, to zostań z nami na dłużej.

Jesteśmy organizatorami turystyki, dlatego zapewniamy:

 • certyfikowaną i solidnie sprawdzoną przez nas kadrę wychowawczą,
 • wysoko wykwalifikowanych lektorów ProfiLingua, 
 • języki: hiszpański, włoski, francuski i angielski
 • grupy survivalowe 15 os.
 • grupy językowe 7-8 os.
 • przeszkolenie z udzielania pierwszej pomocy,
 • NNW

Ninja Kids i ProfiLingua połączyły siły, aby stworzyć ofertę, której nie ma w trójmieście.

Sport, elementy przetrwania w terenie i nauka języków obcych.

Wszystko tworzą prawdziwi pasjonaci rozwoju osobistego, dzięki czemu nie da się nudzić.

Cytat: „Dostosuj to, co jest przydatne, odrzuć to, co jest niepotrzebne, i dodaj to, co jest dla Ciebie własne”.

Dążymy do tego, aby być skutecznym. Pozbywamy się ograniczających przekonań nawet jeśli jesteśmy z nimi emocjonalnie związani. Dzięki temu widzisz entuzjazm na buzi swojego dziecka, gdy wraca z naszych zajęć, ferii, urodzinek czy kolonii! 

Bądź jak Bruce Lee i przejdź do historii! 

Nasze oferty są dynamiczne. Nie przywiązujemy się emocjonalnie do naszych decyzji, bo nieraz mijają się one z oczekiwaniami rodziców.

Dzięki temu rodzice nam ufają i wiedzą, że mogą zapytać o wszystko. Na podstawie tych pytań reagujemy, aby „ulepić ofertę” jak najbardziej zbliżoną do oczekiwań.

Większość tekstów na tej stronie, to efekt uważnego słuchania osób, które z nami współpracują. Kto wie, może i Ty po skorzystaniu z Ferii Ninja, powiesz nam o swoich wrażeniach i ulepszysz tym samym cały projekt?

W tym podejściu mamy trzech zwycięzców. Wygrywają dzieci, rodzice i my! Tylko takie scenariusze nas interesują. 

No cóż! To już wszystko o nas. Resztę polecamy poznać w praniu. Zapisz się na ferie najlepiej teraz.

Spis treści

Cennik

Cennik uwzględnia wszystkie rabaty. Na rabaty składają się następujące czynniki:
– aktywność karnetu Ninja Kids,
– ilości zapisywanych dzieci,
– ilość wybranych turnusów.

Cennik dla osób bez karnetu Ninja Kids

Jedno dziecko - jeden turnus

1090 zł
( 1090zł / dziecko / turnus )

Jedno dziecko - dwa turnusy

2080 zł 1980 zł
( 990 zł / dziecko / turnus )

Dwójka dzieci - jeden turnus

2080 zł 1980 zł
( 990 zł / dziecko / turnus )

Dwójka dzieci - dwa turnusy

4060 zł 3760 zł
( 940 zł / dziecko / turnus )

Cennik dla osób z karnetem Ninja Kids

Jedno dziecko - jeden turnus

1040 zł
( 1040 zł / dziecko / turnus )

Jedno dziecko - dwa turnusy

2080 zł 1880 zł
( 940 zł / dziecko / turnus )

Dwójka dzieci - jeden turnus

2080 zł 1880 zł
( 940 zł / dziecko / turnus )

Dwójka dzieci - dwa turnusy

4060 zł 3560 zł
( 890 zł / dziecko / turnus )

Co zawiera cena?

Niezbędnik dla rodzica: informacje w pigułce

Niezbędnik Ferii Ninja Kids dla rodzica

Dla kogo są Ferie Ninja Kids?

Z uwagi na charakter sportowy oraz dużą ekspozycję na warunki atmosferyczne, podjęliśmy następującą decyzję

Przyjmujemy dzieci w dwóch grupach wiekowych:
– 7-9 lat,
– 10-12 lat,

Dzieci nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do aktywności fizycznej o podwyższonej intensywności. Jeśli nie masz pewności, skonsultuj to z lekarzem rodzinnym.

Harmonogram Ferii

 1. Terminy:
 • 16.01 – 20.01.2023 r.
 • 23.01 – 27.01.2023 r.
 1. Lokalizacja: ProfiLingua, Centrum Handlowe Manhattan, Aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
 2. Bardzo prosimy o punktualność. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zrealizować plan dnia. Jeśli mieszkasz daleko i istnieje ryzyko korków, prosimy wyjedź wcześniej.
 3. Jeśli nie możesz odebrać dziecka osobiście, dostarcz nam pisemną zgodę na odebranie dziecka przez konkretną osobę. Na zgodzie musi być imię i nazwisko osoby, która będzie odbierać dziecko. Przy odbiorze należy okazać dowód osobisty, w celu weryfikacji tożsamości.
 4. Podczas przyjazdu i wyjazdu codziennie należy podpisać listę obecności. Rodzic/opiekun czytelnie podpisuje się imieniem i nazwiskiem.
 5. Najważniejsze godziny w harmonogramie to:
 • 8:30 przywiezienie dziecka,
 • 17:30 odbiór dziecka.

Jak spakować dziecko?

 1. Codzienna wyprawka: drugie śniadanie, jeśli coś do przekąszenia to zalecamy orzechy lub coś suchego, termos.
 2. Ubrania:
  • Część Pierwsza: Leginsy, longsleeve, długie skarpety, buty trekingowe lub śniegowce (wysokie), spodnie w zależności od pogody (narciarskie lub turystyczne/trekkingowe), bluza termoaktywna (polar termoaktywny np.: firma kwark) lub softshel z podpinką. Jeśli temperatura będzie znacznie poniżej „0 stopni” to lekka zimowa kurtka w przypadku „- 10 i – 15” kurtka zimowa. Rękawice dwie pary, plecak, termos, buff, czapka, krem do twarzy, opcjonalnie okulary przeciwsłoneczne
  • Część Druga: Strój codzienny na przebranie, należy pamiętać również o bieliźnie na zmianę (skarpety), buty z jasną podeszwą,
 3. Akcesoria: lekkie akcesoria do zjeżdżania na śniegu (np.: 'jabłuszko”).

Plan ferii zimowych Ninja Kids.

Przygody w lesie | Pierwsza część dnia w języku polskim

Turnus 1 | Dzień 1: Team Building

Każdy z nas ma inne predyspozycje. Tylko dobre połączenia między ludźmi są w stanie wytworzyć efekt synergii potrzebny w drodze na szczyt. W tym module spotkasz zadania budujące zespół. Będziemy wymagać od uczestników umiejętności planowania, opracowywania zasad i błyskawicznego wprowadzania ich w życie. Nie tylko zapamiętasz imiona całej ekipy, ale również podjęty wysiłek! Historie okupione wysiłkiem zapamiętasz na długie miesiące, a przyjacielskie relacje mamy nadzieję, że zachowasz na lata!

Turnus 1| Dzień 2: Survival Crafting

Śnieżyca, dzika zwierzyna, trudny teren i Ty. Niewielu jest śmiałków, którzy mierzą się z matką naturą, lecz Ty należysz do jednych z nich! To co musisz zrobić najszybciej jak to tylko możliwe, to zbudować schronienie, a do tego celu najlepiej zacznij rozglądać się za solidnymi patykami. Może w pełnym słońcu dajesz radę zbudować szałas, ale czy poradzisz sobie z tym zadaniem, gdy wokół szaleje mróz i być może śnieg? 

Turnus 1 | Dzień 3: Lost Ninja

Zagubiony Ninja stracił swoje amulety mocy podczas nocnej ucieczki przed wrogiem. Niestety wróg był tak liczny, że w pośpiechu udało mu się zaledwie w przybliżeniu oznaczyć miejsca utraconych przedmiotów na mapie. Znajdź wszystkie przedmioty i odzyskaj pradawną moc Ninja.

Turnus 1 | Dzień 4: Mysterious Stalks

Jak oceniasz swoje zdolności do tropienia przeciwnika? Potrafisz zwracać uwagi na szczegóły? Myślisz, że uda Ci się zauważysz zmiany w przyrodzie pozwalające zlokalizować uciekiniera? Zadanie będzie wymagało bystrości, ale również determinacji w wykonywaniu zadań. Każdy odnaleziony trop zawiera zagadkę, zadanie mentalne lub fizyczne. Wykonaj je rzetelnie, bądź czujny i bystry, a wkrótce znajdziesz się tam gdzie powinieneś. Czy dasz radę szybciej niż Twoja przeciwna drużyna?

Turnus 1 | Dzień 5: Bonfire

Odkrycie jakim jest ogień, całkowicie odmieniło życie człowieka na Ziemi. Możemy gotować, ogrzać się, odstraszyć robale i zwierzynę, a także wspólnie spędzać czas w towarzystwie przyjaciół. Naszym zadaniem uformować bezpieczne palenisko, rozpalić ogień i zrobić proste jedzenie, które może ocalić nam życie.

Zaczekaj Adam Zagórski

ZACZEKAJ

Nie daj się prosić!
Zapisz się na Ferie!

Zaczekaj Jacek

Turnus 2 | Dzień 1: Bushcraft

Zostaliśmy wysłani na misję zwiadowczą do okolicznych lasów. Mamy sprawdzić czy jest ona możliwa do ewentualnego zapewnienia schronienia w sytuacji awaryjnej. W naszej skrzyni z ekwipunkiem mamy ograniczone środki. Środki te sprowadzają się do podstawowych rzeczy, których w sytuacji awaryjnej nie zabraknie na pułkach sklepowych. W lesie musimy przygotować porządne schronienie, zadbać o wystarczającą ilość opału na zimne noce i ciemne wieczory. Nauczyć się prostych węzłów i zadbania o bezpieczeństwo obozowiska. Nie zabraknie także asekuracji w sytuacji awaryjnej oraz sytuacji wręcz niekomfortowej, czyli takiej gdy jeden z naszych przyjaciół będzie wymagał opieki w “szpitalu polowym”. To będzie trudne wyzwanie ale jeżeli będziemy pracować razem to przetrwamy najcięższe dni. 

Turnus 2 | Dzień 2: Commando Mission

Po szkoleniu survivalowym, dowódca wysyła nas na misję specjalną. Naszym zadaniem będzie umocnienie pozycji obronnych na wyznaczonym terenie. Przygotowanie się do bitwy, zarówno samych siebie (kamuflaż), ale przede wszystkim wybudowanie okopów, zasłon. Poznanie taktyki okrążenia, a także wykształcenie techniki szpiegowskiej i wprowadzania przeciwnika w błąd. Na końcu zadania należy bezpiecznie wrócić do bazy głównej, zacierając za sobą ślady i na wszelki wypadek tworząc mylne tropy.

Turnus 2 | Dzień 3: Brilliance

Startujecie w konkursie na medialny team półkolonii. Jest to już 3 dzień naszych spotkań, trochę już się znacie. W tym zadaniu będziecie musieli stworzyć team influencerów. Otrzymacie urządzenie rejstrujące obraz i dzwięk (wylosujecie). Trzeba będzie wymyślić kontent na swój film, podzielić się rolami. Następnie ktoś będzie musiał wystąpić przed kamerą i opowiedzieć waszym pomyśle. Na koniec już w szkole, usiądziemy do komputera i sprawdzimy “surówkę”. Trenerzy opowiedzą uczestnikom o swojej pracy jako influencerzy, czego się wystrzegać oraz pokażą podstawowe narzędzie do obróbki materiału. Wspólnie postaramy się stworzyć krótki film.

Turnus 2 | Dzień 4: Leadership Master Road

To jedyny niepowtarzalny dzień, w którym to uczestnicy poznają czym jest trening Ninja kids. To dzień wielu gier i zabaw, wyzwań i przełamywania swoich słabości. Trenerzy zdradzą wam tajniki swoich metod na płacz i strach (sami też mają swoje demony). W tym dniu dla odważnych będzie dodatkowa zabawa w “lidera”, czyli na wyznaczony czas będzie można wcielić się w rolę trenera i wydawać polecenia oraz poprowadzić trening według swojej wyobraźni (pod czujnym okiem ekspertów). Na koniec pójdziemy na okoliczną górę i chwilę pozjeżdżamy. 

Turnus 2 | Dzień 5: Explore Your Territory

Ten scenariusz to jeden z wypoczynkowych dni. Dni spotkań i budowania więzi z przyrodą. Jeżeli będzie taka możliwość to zakasamy rękawy i napełnimy kilka worków do śmieci pozostawionymi odpadami w lesie. Porozmawiamy o drzewach i szlakach. Odwiedzimy okoliczną harcówkę. To w tym dniu postaramy się wcielić w rolę organizatora biegu przeszkodowego. Nauczymy się co jest istotne w roli organizatora i jak ważna dla organizacji biegu jest rola wolontariuszy. Sami postaramy się wytyczyć (wytaśmować) przykładową trasę. Następnie sami przetestujemy jej poziom zaawansowania. Na koniec wszystko posprzątamy i wrócimy na pyszny obiad. 

Plan ferii zimowych ProfiLingua.

Gry i zabawy językowe | Druga część dnia z językami obcymi

Naukowa Akademia Bystrzaków

Czy wiesz, że możesz stworzyć lampę? Możesz wytworzyć nawet baterię z cytryny. Często na buzi maluje się zdziwienie, gdy dowiadujemy się jak wiele niezwykłych rzeczy możemy zrobić sami. Wyobraź sobie dodatkowo zagadki logiczne i matematyczne, które musisz rozwiązać. W trakcie takiej stymulacji, pobudzony umysł niemalże naturalnie chłonie angielski. Wszystko dzieje się przy okazji, a po dłuższym czasie, nawet nie wiesz dlaczego lepiej potrafisz się dogadywać z obcojęzycznymi przyjaciółmi niż Twoi rówieśnicy. Poznaj arkana magii Naukowej Akademii Bystrzaków.

STEAM

Tak samo jak nam, nazwa może kojarzyć się z platformą do zakupu gier komputerowych. Gdyby głębiej się nad tym zastanowić, to definicja STEAM, którą przedstawimy poniżej może nieco wspólnego mieć z grami, ale to już kreatywne zadanie dodatkowe dla Ciebie na dzisiejszy wieczór. 

jak Science – ciekawe jak dobry jesteś w zagadkach z dziedziny nauki? Może potrafisz wymienić trzy różne dziedziny? 

jak Technology – Twoje pokolenie żyje w pędzie rozwoju technologicznego, więc tutaj to Ty jesteś specem!
jak Engeering – spójrz na sufit. Zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego jeszcze nie spadł Ci na głowę? A Krzesło… dlaczego się nie zarwie pod Twoim ciężarem? Zdziwi Cię to, że kiedyś jakiś inżynier wziął kartkę papieru i to wszystko wyliczył? Ty też możesz zostać Inżynierem i takie rzeczy liczyć. Może nie po tej półkolonii, ale w przyszłości to bardzo dobry wybór.

a jak Art – poprzedni ludzie używają matematyki i praw fizyki do tego, aby sufit nie spadł Ci na głowę. Ludzie zajmujący się sztuką, starają się pokolorować ten sufit, aby nie był brzydki i przygnębiający. Jak to się mówi „nie samym chlebem człowiek żyje” czyli fajnie mieć wytrzymały sufit, ale z pewnością też nie szpetny i szary. Ta dziedzina go odświeży.

jak Mathematics – wszystko na co patrzysz można opisać liczbami. Ta dziedzina jest tak szeroka, że ciężko wyobrazić sobie jak bardzo jest szeroka.

Wszystkie te dziedziny użyjemy do naszego elektronicznego robota o imieniu Photon. Przygotuj się na super zabawę z wykorzystaniem robota, metody STEAM i języka angielskiego.

Disney English

Licencję na prowadzenie tego typu zajęć ma szkoła ProfiLingua. Wszystkie najbardziej znane postaci Disneya w połączeniu z interaktywną tablicą pozwalają na wspaniałą zabawę językiem angielskim. Nie tylko poprzez słuch, wzrok i dotyk, ale przede wszystkim poprzez silnie pozytywne emocje zapamiętujemy najwięcej i najdłużej. To jak? Która postać jest Twoją ulubioną?

Gry i Zabawy z innymi językami

Nawet my pisząc tę ofertę myślimy o tym jakim językiem posługujesz się Ty. Staramy się pisać tak, aby skraść Twoje serce. To co mówimy ma moc, ale tylko wtedy, jeśli słowa są zrozumiałe dla naszego rozmówcy oraz mają dla niego wartość. Są miejsca na tym świecie, w których naprawdę warto porozmawiać z lokalnymi mieszkańcami. Będą chcieli z Tobą rozmawiać, jeśli będziecie się rozumieć. Ta inspiracja sprawia, że wdrożymy gry i zabawy w języku francuskim oraz norweskim. Szoook! Nie możemy się doczekać.

Opinie rodziców o Ninja Kids

Polecam kolonie i obozy organizowane przez Ninja Kids. Trenerzy są nie tylko profesjonalną i świetnie wyszkoloną (fizycznie i pedagogicznie) kadrą, ale przede wszystkim - pasjonatami swojego zawodu (zawodowcami pasji?). Wyznają szereg mądrych wartości i umiejętnie przekazują je podopiecznym. Ani przez moment nie wahałam się, aby zostawić swojego 6-latka pod ich opieką podczas tygodniowych kolonii letnich. Wrócił szczęśliwy, samodzielny i taki jakby... mądrzejszy 😉 Jedyny minus jest taki, że nie mieszkamy w Trójmieście i nie możemy uczęszczać na zajęcia przez cały rok! Na pewno będziemy wracać na wszystkie kolonie zimowe oraz letnie.Dzięki Jacku, Adamie i Marcinie!
Mika Minkowska
Mama
Jesteśmy w teamie od dawna i z wielkim uznaniem śledzimy Trenerów, ich zaangażowanie i entuzjazm. Robią świetną robotę z dzieciakami. Ostatnie kolonie to już w ogóle wyczyn, który moi synowie uznali za najlepszy obóz EVER! Piękne dzięki za to, co robicie. Jesteśmy i będziemy z Wami!
Agata Filipczyk
Mama
Niesamowity projekt i ludzie za nim stojący. Trenerzy Jacek i Adam to doświadczone osoby do pracy z dziećmi. Mają zdrowe podejście do trenowania i wychowywania. Syn chodzi na zajęcia od roku, był również na obozie letnim. Nie wyobrażamy sobie w tej chwili życia bez treningów z Ninja kids. Polecamy całym sercem!
Paweł Miziński
Tata
Wspaniałe zajęcia. Jedyne, na które moi chłopcy sami biegną bez namawiania. Trenerzy bardzo zaangażowani i łapiący świetny kontakt z dziećmi, forma zajęć bardzo ciekawa bo dzieciaki nigdy nie wiedzą "co będzie dzisiaj " przez co nie mogą się znudzić. O prozdrowotnym aspekcie nawet nie muszę wspominać, dodam jedynie, że moi synowie chodzą od kwietnia i od tamtej pory nie mieli nawet kataru
Maja Sobocińska
Mama
Od ponad roku mój syn Iwo uczęszcza na treningi Ninja Kids. Polecono mi trenerów Adama j Jacka jako osoby bardzo zaangażowane w prowadzenie zajęć z dziećmi i propagujące ruch oraz ogólną sprawność. Jako,że sam wywodzę się ze środowiska sportowego uważam to za niesamowicie ważna jak nie najważniejszą sprawę w rozwoju psychomotorycznym dzieci. Z przyjemnością musze stwierdzić,ze się nie zawiodłem. Z radością obserwuje jak Iwo się rozwija i hartuje w duchu zajęć zespołowych. Chciałbym się podzielić swoją pozytywna opinią na temat tych zajęć i trenerów Adama i Jacka. Polecam Ninja Kids wszystkim jeszcze nie zdecydowanym i tym którzy jeszcze zastanawiają się nad forma ruchu dla swoich. dzieci.
Sebastian Mańkowski
Tata
Ninja kids to nie tylko ćwiczenia na wolnym powietrzu. Adam i Jacek dzielą się z dziećmi i przekazuja im swoją pasję zdrowego trybu życia. Jestem pełen podziwu i gorąco polecam.
Arkadiusz Krawcewicz
Tata
Po roku uczęszczania syna mogę powiedzieć że to najlepsze zajęcia sportowe prowadzone przez najbardziej zwariowanych i najfajniejszych trenerów z jakimi miałam do czynienia , kondycja i odporność rośnie z każdymi zajęciami, dzięki Jackowi i Adamowi dziecko zalicza bezproblemowo wszystkie biegi typu FORMOZA czy RUNMAGEDDON a dodatkowo rodzic patrząc na to jak dziecko biega też się nieco zaktywizował czyli 2w1 :)))
Monika Leśniak
Mama
Chłopaki Adam i Jacek prowadzą genialne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków (i dorosłych). Mają świetne podejście do dzieci, potrafią odpowiednio zmotywować i zachęcić młodych do aktywności. Mój syn był również na letnim obozie z Chłopakami i wrócił bardzo zadowolony, pełen wrażeń i chętny na kolejny wyjazd. Oby jak najwięcej było trenerów z taką pasją i zaangażowaniem! Polecam wszystkim!!
Ewelina Wenta
Mama
Na ofertę treningów natknęłam się przez przypadek. Dzieciaki poszły na zajęcia próbne i już zostały. Chodzimy od kwietnia i żałujemy że dopiero. Zamierzamy zostać na dłużej. Trenerzy są świetni. Mają świetne podejście do dzieci, potrafią zachęcić do biegania przez godzinę. Polecam z całego serca.
Katarzyna Bulkowska
Mama

Wszystko o płatnościach

Zapisy:

 1. W tym miejscu zapiszesz się na Ferie Zimowe: Formularz zapisów na Ferie zimowe
 2. Po zapisie otrzymasz dane do przelewu w ciągu 24h.
 3. Ferie na raty kupisz tutaj (doliczamy 5,5% prowizji za obsługę transakcji): Ferie na raty

Terminy:

 1. Zaliczki przyjmujemy do 06.01.2023r, po tym terminie należy zapłacić całą kwotę z góry,
 2. Wejścia zakupione po 06.01.2023r. kosztują o 10% więcej,
 3. Całą kwotę należy wpłacić do 06.01.2023r. Po tym terminie za ferie należy zapłacić 10% więcej (tj. w pkt 2.),
 4. Gwarancja miejsca na Feriach Zimowych uzyskiwana jest, gdy od chwili rejestracji, w ciagu 7 dni wpływnie na konto zaliczka w wysokości 30% wartości zamówienia.

Polityka zwrotów:

 1. Zaliczka zwracana jest w całości rezygnując z uczestnictwa najpóźniej 06.01.2023r.. Rezygnację zgłosisz pod adresem: kontakt@sportplay.pl
 2. Gwarancję miejsca uzyskujesz, jeśli opłacisz zaliczkę lub całość zamówienia nie później niż w ciągu 7 dni od dnia rejestracji na ferie. Brak płatności jednoznaczny jest z usunięciem z listy uczestników.
 3. Rezygnacja z Ferii Ninja z jakiegokolwiek powodu po 06.01.2023r. wiąże się ze zwrotem 60% wpłaconej kwoty. Wynika to z poniesionych kosztów na: trenerów, catering, NNW, gadżety i pamiątki, marketing i koszty obsługi transakcji.
 4. Rezygnacja w trakcie turnusu wiąże się z brakiem możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.
 5. W sytuacji rezygnacji z powodu choroby lub innych przyczyn losowych istnieje możliwość przeniesienia usługi na zajęcia Ninja Kids. Ilość wejść przypisywana do konta takiego klienta będzie rozpatrywana indywidualnie i będzie zależała od ilości dni nieobecności na feriach Ninja Kids. 

Ferie Zimowe z Ninja Kids & ProfiLingua

To prawdopodobnie jedna z najlepszych decyzji w tym roku! 

 

Bushcraft i nauka języków obcych

Dzieci od 7 do 12 lat

HOT OFERTY
Ninja's must have!

Tworzymy doświadczenia dla Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz porozmawiać, aby upewnić się, czy jesteśmy godni zaufania, to napisz do nas

Zamrożenie karnetu
jeśli zaznaczysz odpowiedź "inne" uzupełnij poniższe pole

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!