Ferie Zimowe Gdańsk Wrzeszcz Ninja Kids 2024

III EDYCJA: Ferie Zimowe Gdańsk Wrzeszcz we współpracy ze szkołą językową ProfiLingua
Blisko Domu – Centrum Manhattan – Gdańsk Wrzeszcz – z Najlepszą Ekipą Ninja Kids

TYLKO 15 MIEJSC dla dzieci od 7 do 12 lat

Wspomnienia z Ferii 2023

Ferie Zimowe Gdańsk Wrzeszcz: Ninja Kids & ProfiLingua: Bushcraft i języki obce

Pierwsza część dnia na feriach zimowych Ninja Kids naszpikowana jest przygodami leśnymi. Po przygodach jemy smaczny obiad.

W trakcie ferii twoje dziecko weźmie udział w zajęciach z języka angielskiego. 2 moduły dziennie!

Skupiamy się na nauczaniu poprzez gry i zabawy, ponieważ chcemy rozpalić chęć do poznawania języków obcych. Tradycyjny model szkolny to loteria, gdyż wszystko zależy od tego na jakiego trafimy nauczyciela. U nas masz pewnik, że dzieci na feriach zimowych zostaną obsłużone przez prawdziwych pasjonatów.

Feriie zimowe Ninja Kids to autorska oferta złożona z zajęć sportowych, elementów bushcraftu, sztuki przetrwania w terenie, bezpiecznego sportu na łonie natury. Prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę trenerów Ninja Kids oraz lektorów prowadzących zajęcia językowe dla dzieci w ProfiLingua Gdańsk Wrzeszcz.

Dlaczego Ninja Kids?

W życiu nie wygrywa się jednym dobrym strzałem. Aby odnieść wielki sukces nie wystarczy również być wytrwałym. Należy mieć w głowie myśl, że jesteś niezniszczalny. Takie nastawienie pozwala pozbawiać szans na wygraną rywali w bezpośrednim starciu. Takie nastawienia pozwala znosić więcej niżby człowiek chciał znieść. Takie nastawienie, to droga zwycięzcy. Niezniszczalni! To nasza cecha. Czy przyda się Twojemu dziecku w otaczającym nas świecie?

Legenda mówi, że Jacek, gdy był mały wpadł do kotła z eliksirem uzależniającym od sportu. Od wtedy przestał walczyć z przeznaczeniem i nabrał niespotykanych doświadczeń jako ciężko szlifujący formę wioślarz. 

W innym zakątku Polski żył buntownik Adam, który miał potężne predyspozycje biegowe, lecz jego obiekt zainteresowań podążył w świat artystów. Był muzykiem, specem od szlifowania arcy trudnych beat’ów perkusyjnych i dęcia w wielki tenor. Pewnego razu w głowie zagrała mu stara znana muzyka, o nazwie „biegaj i inspiruj”.

Legendy dwóch chłopaków się połączyły w zawiłej historii i tak na rynku trójmiejskim oferują swoje życie i serce na dłoni inspirując młodzież do poszukiwania i wykorzystywania swojego sportowego potencjału.

Tworząc nasze animacje zawsze zastanawiamy się nad tym, jak pozyskane umiejętności przydadzą się w życiu?

Dlatego uczymy bushcraftu i survivalu, bo właśnie te dziedziny idealnie sprawdzają się jako metody przygotowujące dzieci do prawdziwego życia.

Uczą przetrwania, polegania na własnych umiejętnościach, przykładania wagi do dobrego przygotowania i pokazują jak ważne jest wsparcie drużyny, aby uzyskać większe szanse na przetrwanie.

Wierzymy, że przekazane wartości będą towarzyszyć dzieciom w dorosłym życiu i ułatwiać drogę  na szczyt.

Najłatwiej ocenić działania innych przez obserwację i rozmowę. Wybierając kreatorów doświadczeń dla swojego dziecka musisz zmierzyć się z dwoma typami ryzyka:

 1. Osobami nowymi, którzy obiecują tak piękne rezultaty, że w długim terminie są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe.
 2. Osobami działającymi kilkanaście lat na rynku, którzy chwalą się doświadczeniem, a tak naprawdę powinni pochwalić się stażem. Dla nas doświadczenie to nieustanne podnoszenie poprzeczki.

Dlatego organizujemy bezpłatne ogniska, nieustannie relacjonujemy to co robimy, aby można było łatwiej ocenić, czy przypadkiem nie zaliczamy się do wyżej  wymienionych grup.

Zawsze istnieje pokusa, aby siąść na laurach, lecz w swoim podejściu zawsze jesteśmy minimalnie niezadowoleni, co pcha nas do dalszego rozwoju.

Zanim się na cokolwiek, napisz do nas, porozmawiaj, sprawdź nas, wykorzystaj wszystkie nasze bezpłatne inicjatywy. Jak poczujesz, że to dobre miejsce, to zostań z nami na dłużej.

Jesteśmy organizatorami turystyki, dlatego zapewniamy:

 • certyfikowaną i solidnie sprawdzoną przez nas kadrę wychowawczą,
 • wysoko wykwalifikowanych lektorów ProfiLingua, 
 • języki: hiszpański, włoski, francuski i angielski
 • grupy survivalowe 15 os.
 • grupy językowe 7-8 os.
 • przeszkolenie z udzielania pierwszej pomocy,
 • NNW

Ninja Kids i ProfiLingua połączyły siły, aby stworzyć ofertę, której nie ma w trójmieście.

Sport, elementy przetrwania w terenie i nauka języków obcych.

Wszystko tworzą prawdziwi pasjonaci rozwoju osobistego, dzięki czemu nie da się nudzić.

Cytat: „Dostosuj to, co jest przydatne, odrzuć to, co jest niepotrzebne, i dodaj to, co jest dla Ciebie własne”.

Dążymy do tego, aby być skutecznym. Pozbywamy się ograniczających przekonań nawet jeśli jesteśmy z nimi emocjonalnie związani. Dzięki temu widzisz entuzjazm na buzi swojego dziecka, gdy wraca z naszych zajęć, ferii, urodzinek czy kolonii! 

Bądź jak Bruce Lee i przejdź do historii! 

Nasze oferty są dynamiczne. Nie przywiązujemy się emocjonalnie do naszych decyzji, bo nieraz mijają się one z oczekiwaniami rodziców.

Dzięki temu rodzice nam ufają i wiedzą, że mogą zapytać o wszystko. Na podstawie tych pytań reagujemy, aby „ulepić ofertę” jak najbardziej zbliżoną do oczekiwań.

Większość tekstów na tej stronie, to efekt uważnego słuchania osób, które z nami współpracują. Kto wie, może i Ty po skorzystaniu z Ferii Ninja, powiesz nam o swoich wrażeniach i ulepszysz tym samym cały projekt?

W tym podejściu mamy trzech zwycięzców. Wygrywają dzieci, rodzice i my! Tylko takie scenariusze nas interesują. 

No cóż! To już wszystko o nas. Resztę polecamy poznać w praniu. Zapisz się na ferie najlepiej teraz.

Cennik ferii zimowych

Cennik ferii zimowych uwzględnia wszystkie rabaty, na które składają się następujące czynniki:

Brak karnetu Ninja Kids: CENNIK ferii zimowych w Gdańsku

Turnus ferii Ninja Kids 1 cennik

Jedno dziecko - jeden turnus

1090 zł
( 1090zł / dziecko / turnus )

Turnus ferii Ninja Kids 2 cennik

Jedno dziecko - dwa turnusy

2080 zł 1980 zł
( 990 zł / dziecko / turnus )

Turnus ferii Ninja Kids 3 cennik

Dwójka dzieci - jeden turnus

2080 zł 1980 zł
( 990 zł / dziecko / turnus )

Dwójka dzieci - dwa turnusy

4060 zł 3760 zł
( 940 zł / dziecko / turnus )

Aktywny karnet Ninja Kids: CENNIK ferii zimowych w Gdańsku

Turnus ferii Ninja Kids 1 cennik

Jedno dziecko - jeden turnus

1040 zł
( 1040 zł / dziecko / turnus )

Turnus ferii Ninja Kids 2 cennik

Jedno dziecko - dwa turnusy

2080 zł 1880 zł
( 940 zł / dziecko / turnus )

Turnus ferii Ninja Kids 3 cennik

Dwójka dzieci - jeden turnus

2080 zł 1880 zł
( 940 zł / dziecko / turnus )

Ferie zimowe gdańsk wrzeszcz

Dwójka dzieci - dwa turnusy

4060 zł 3560 zł
( 890 zł / dziecko / turnus )

Co zawiera cena: ferie zimowe Gdańsk Wrzeszcz?

Niezbędnik dla rodzica: informacje w pigułce

Harmonogram ferii zimowych w Gdańsku we Wrzeszczu Ninja Kids

Wspomnienia trenera z zeszłej edycji ferii zimowych w Gdańsku

Dla kogo są ferie zimowe gdańsk Wrzeszcz?

Ferie zimowe organizowane przez Ninja Kids mają charakter survivalowy. Oznacza to, że dzieci będą wystawione na działanie warunków atmosferycznych. Oczywiście szczegółowo wyjaśnimy jak się przygotować, lecz z uwagi na ich charakter, przyjmujemy dzieci w wieku:

Dzieci nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do aktywności fizycznej o podwyższonej intensywności. Jeśli nie masz pewności, skonsultuj to z lekarzem rodzinnym.

Harmonogram ferii zimowych Gdańsk Wrzeszcz Ninja Kids

Terminy

Lokalizacja

ProfiLingua, Centrum Handlowe Manhattan, Aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

Ważne godziny

Ważne wskazówki dla rodzica w trakcie ferii zimowych w Gdańsku

Punktualność

Bardzo prosimy o punktualność. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zrealizować plan dnia na feriach zimowych. Jeśli mieszkasz daleko od Centrum Handlowego Manhattan i istnieje ryzyko korków, prosimy wyjedź wcześniej.

Odbiór przez „osoby trzecie”

Jeśli nie możesz odebrać dziecka osobiście, dostarcz nam pisemną zgodę na odebranie dziecka przez konkretną osobę. Na zgodzie musi być imię i nazwisko osoby, która będzie odbierać dziecko. Przy odbiorze należy okazać dowód osobisty, w celu weryfikacji tożsamości.

Lista obecności

Podczas przyjazdu i wyjazdu codziennie należy podpisać listę obecności. Rodzic/opiekun czytelnie podpisuje się imieniem i nazwiskiem.

Jak spakować dziecko na ferie zimowe gdańsk wrzeszcz?

Codzienna wyprawka

Drugie śniadanie, termos oraz coś do przekąszenia. Zalecamy orzechy lub coś suchego.

Ubrania - część w lesie

Ubrania - część w ProfiLingua

Akcesoria

Plan na ferie zimowe Gdańsk Wrzeszcz

Przygody w lesie | Pierwsza część dnia z Ninja Kids w języku polskim

Turnus 1 | Dzień 1: Team Building

Każdy z nas ma inne predyspozycje. Tylko dobre połączenia między ludźmi są w stanie wytworzyć efekt synergii potrzebny w drodze na szczyt. W tym module spotkasz zadania budujące zespół. Będziemy wymagać od uczestników umiejętności planowania, opracowywania zasad i błyskawicznego wprowadzania ich w życie. Nie tylko zapamiętasz imiona całej ekipy, ale również podjęty wysiłek! Historie okupione wysiłkiem zapamiętasz na długie miesiące, a przyjacielskie relacje mamy nadzieję, że zachowasz na lata!

Turnus 1 | Dzień 2: Survival Crafting

Śnieżyca, dzika zwierzyna, trudny teren i Ty. Niewielu jest śmiałków, którzy mierzą się z matką naturą, lecz Ty należysz do jednych z nich! To co musisz zrobić najszybciej jak to tylko możliwe, to zbudować schronienie, a do tego celu najlepiej zacznij rozglądać się za solidnymi patykami. Może w pełnym słońcu dajesz radę zbudować szałas, ale czy poradzisz sobie z tym zadaniem, gdy wokół szaleje mróz i być może śnieg? 

Turnus 1 | Dzień 3: Lost Ninja

Zagubiony Ninja stracił swoje amulety mocy podczas nocnej ucieczki przed wrogiem. Niestety wróg był tak liczny, że w pośpiechu udało mu się zaledwie w przybliżeniu oznaczyć miejsca utraconych przedmiotów na mapie. Znajdź wszystkie przedmioty i odzyskaj pradawną moc Ninja.

Turnus 1 | Dzień 4: Mysterious Stalks

Jak oceniasz swoje zdolności do tropienia przeciwnika? Potrafisz zwracać uwagi na szczegóły? Myślisz, że uda Ci się zauważysz zmiany w przyrodzie pozwalające zlokalizować uciekiniera? Zadanie będzie wymagało bystrości, ale również determinacji w wykonywaniu zadań. Każdy odnaleziony trop zawiera zagadkę, zadanie mentalne lub fizyczne. Wykonaj je rzetelnie, bądź czujny i bystry, a wkrótce znajdziesz się tam gdzie powinieneś. Czy dasz radę szybciej niż Twoja przeciwna drużyna?

Turnus 1 | Dzień 5: Bonfire

Odkrycie jakim jest ogień, całkowicie odmieniło życie człowieka na Ziemi. Możemy gotować, ogrzać się, odstraszyć robale i zwierzynę, a także wspólnie spędzać czas w towarzystwie przyjaciół. Naszym zadaniem uformować bezpieczne palenisko, rozpalić ogień i zrobić proste jedzenie, które może ocalić nam życie.

Zaczekaj Adam Zagórski

ZACZEKAJ

Nie daj się prosić!
Nie trać okazji na przygodę życia
Zapisz się na Ferie już teraz!

Zaczekaj Jacek

Turnus 2 | Dzień 1: Bushcraft

Zostaliśmy wysłani na misję zwiadowczą do okolicznych lasów. Mamy sprawdzić czy jest ona możliwa do ewentualnego zapewnienia schronienia w sytuacji awaryjnej. W naszej skrzyni z ekwipunkiem mamy ograniczone środki. Środki te sprowadzają się do podstawowych rzeczy, których w sytuacji awaryjnej nie zabraknie na pułkach sklepowych. W lesie musimy przygotować porządne schronienie, zadbać o wystarczającą ilość opału na zimne noce i ciemne wieczory. Nauczyć się prostych węzłów i zadbania o bezpieczeństwo obozowiska. Nie zabraknie także asekuracji w sytuacji awaryjnej oraz sytuacji wręcz niekomfortowej, czyli takiej gdy jeden z naszych przyjaciół będzie wymagał opieki w “szpitalu polowym”. To będzie trudne wyzwanie ale jeżeli będziemy pracować razem to przetrwamy najcięższe dni. 

Turnus 2 | Dzień 3: Brilliance

Startujecie w konkursie na medialny team półkolonii. Jest to już 3 dzień naszych spotkań, trochę już się znacie. W tym zadaniu będziecie musieli stworzyć team influencerów. Otrzymacie urządzenie rejstrujące obraz i dzwięk (wylosujecie). Trzeba będzie wymyślić kontent na swój film, podzielić się rolami. Następnie ktoś będzie musiał wystąpić przed kamerą i opowiedzieć waszym pomyśle. Na koniec już w szkole, usiądziemy do komputera i sprawdzimy “surówkę”. Trenerzy opowiedzą uczestnikom o swojej pracy jako influencerzy, czego się wystrzegać oraz pokażą podstawowe narzędzie do obróbki materiału. Wspólnie postaramy się stworzyć krótki film.

Turnus 2 | Dzień 2: Commando Mission

Po szkoleniu survivalowym, dowódca wysyła nas na misję specjalną. Naszym zadaniem będzie umocnienie pozycji obronnych na wyznaczonym terenie. Przygotowanie się do bitwy, zarówno samych siebie (kamuflaż), ale przede wszystkim wybudowanie okopów, zasłon. Poznanie taktyki okrążenia, a także wykształcenie techniki szpiegowskiej i wprowadzania przeciwnika w błąd. Na końcu zadania należy bezpiecznie wrócić do bazy głównej, zacierając za sobą ślady i na wszelki wypadek tworząc mylne tropy.

Turnus 2 | Dzień 4: Leadership Master Road

To jedyny niepowtarzalny dzień, w którym to uczestnicy poznają czym jest trening Ninja kids. To dzień wielu gier i zabaw, wyzwań i przełamywania swoich słabości. Trenerzy zdradzą wam tajniki swoich metod na płacz i strach (sami też mają swoje demony). W tym dniu dla odważnych będzie dodatkowa zabawa w “lidera”, czyli na wyznaczony czas będzie można wcielić się w rolę trenera i wydawać polecenia oraz poprowadzić trening według swojej wyobraźni (pod czujnym okiem ekspertów). Na koniec pójdziemy na okoliczną górę i chwilę pozjeżdżamy. 

Turnus 2 | Dzień 5: Explore Your Territory

Ten scenariusz to jeden z wypoczynkowych dni. Dni spotkań i budowania więzi z przyrodą. Jeżeli będzie taka możliwość to zakasamy rękawy i napełnimy kilka worków do śmieci pozostawionymi odpadami w lesie. Porozmawiamy o drzewach i szlakach. Odwiedzimy okoliczną harcówkę. To w tym dniu postaramy się wcielić w rolę organizatora biegu przeszkodowego. Nauczymy się co jest istotne w roli organizatora i jak ważna dla organizacji biegu jest rola wolontariuszy. Sami postaramy się wytyczyć (wytaśmować) przykładową trasę. Następnie sami przetestujemy jej poziom zaawansowania. Na koniec wszystko posprzątamy i wrócimy na pyszny obiad. 

Plan na ferie zimowe Gdańsk Wrzeszcz - część druga

Gry i zabawy językowe | Druga część dnia z językami obcymi z ProfiLingua

Englishcamp

Gry i zabawy z językiem angielskim

Większość świata posługuje się językiem angielskim. Dzięki znajomości tego języka świat stoi otworem przed Twoim dzieckiem. Najlepsze stanowiska na świecie dostępne są dla osób, które dobrze władają tym językiem. Nie możesz zatem zlekceważyć tej umiejętności, jeśli chcesz dobrego życia dla swojego dziecka! 

Zajęcia z języka angielskiego po eksploracji lasu to genialny pomysł na ferie dla dziecka w Gdańsku! 

Podczas półkolonii codziennie odbędą się po dwa moduły języka angielskiego. Każdy z nich trwa 1h i 15 minut.

Opinie rodziców o Ninja Kids - ferie zimowe Gdańsk Wrzeszcz

Polecam kolonie i obozy organizowane przez Ninja Kids. Trenerzy są nie tylko profesjonalną i świetnie wyszkoloną (fizycznie i pedagogicznie) kadrą, ale przede wszystkim - pasjonatami swojego zawodu (zawodowcami pasji?). Wyznają szereg mądrych wartości i umiejętnie przekazują je podopiecznym. Ani przez moment nie wahałam się, aby zostawić swojego 6-latka pod ich opieką podczas tygodniowych kolonii letnich. Wrócił szczęśliwy, samodzielny i taki jakby... mądrzejszy 😉 Jedyny minus jest taki, że nie mieszkamy w Trójmieście i nie możemy uczęszczać na zajęcia przez cały rok! Na pewno będziemy wracać na wszystkie kolonie zimowe oraz letnie.Dzięki Jacku, Adamie i Marcinie!
Mika Minkowska
Mama
Jesteśmy w teamie od dawna i z wielkim uznaniem śledzimy Trenerów, ich zaangażowanie i entuzjazm. Robią świetną robotę z dzieciakami. Ostatnie kolonie to już w ogóle wyczyn, który moi synowie uznali za najlepszy obóz EVER! Piękne dzięki za to, co robicie. Jesteśmy i będziemy z Wami!
Agata Filipczyk
Mama
Niesamowity projekt i ludzie za nim stojący. Trenerzy Jacek i Adam to doświadczone osoby do pracy z dziećmi. Mają zdrowe podejście do trenowania i wychowywania. Syn chodzi na zajęcia od roku, był również na obozie letnim. Nie wyobrażamy sobie w tej chwili życia bez treningów z Ninja kids. Polecamy całym sercem!
Paweł Miziński
Tata
Wspaniałe zajęcia. Jedyne, na które moi chłopcy sami biegną bez namawiania. Trenerzy bardzo zaangażowani i łapiący świetny kontakt z dziećmi, forma zajęć bardzo ciekawa bo dzieciaki nigdy nie wiedzą "co będzie dzisiaj " przez co nie mogą się znudzić. O prozdrowotnym aspekcie nawet nie muszę wspominać, dodam jedynie, że moi synowie chodzą od kwietnia i od tamtej pory nie mieli nawet kataru
Maja Sobocińska
Mama
Od ponad roku mój syn Iwo uczęszcza na treningi Ninja Kids. Polecono mi trenerów Adama j Jacka jako osoby bardzo zaangażowane w prowadzenie zajęć z dziećmi i propagujące ruch oraz ogólną sprawność. Jako,że sam wywodzę się ze środowiska sportowego uważam to za niesamowicie ważna jak nie najważniejszą sprawę w rozwoju psychomotorycznym dzieci. Z przyjemnością musze stwierdzić,ze się nie zawiodłem. Z radością obserwuje jak Iwo się rozwija i hartuje w duchu zajęć zespołowych. Chciałbym się podzielić swoją pozytywna opinią na temat tych zajęć i trenerów Adama i Jacka. Polecam Ninja Kids wszystkim jeszcze nie zdecydowanym i tym którzy jeszcze zastanawiają się nad forma ruchu dla swoich. dzieci.
Sebastian Mańkowski
Tata
Ninja kids to nie tylko ćwiczenia na wolnym powietrzu. Adam i Jacek dzielą się z dziećmi i przekazuja im swoją pasję zdrowego trybu życia. Jestem pełen podziwu i gorąco polecam.
Arkadiusz Krawcewicz
Tata
Po roku uczęszczania syna mogę powiedzieć że to najlepsze zajęcia sportowe prowadzone przez najbardziej zwariowanych i najfajniejszych trenerów z jakimi miałam do czynienia , kondycja i odporność rośnie z każdymi zajęciami, dzięki Jackowi i Adamowi dziecko zalicza bezproblemowo wszystkie biegi typu FORMOZA czy RUNMAGEDDON a dodatkowo rodzic patrząc na to jak dziecko biega też się nieco zaktywizował czyli 2w1 :)))
Monika Leśniak
Mama
Chłopaki Adam i Jacek prowadzą genialne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków (i dorosłych). Mają świetne podejście do dzieci, potrafią odpowiednio zmotywować i zachęcić młodych do aktywności. Mój syn był również na letnim obozie z Chłopakami i wrócił bardzo zadowolony, pełen wrażeń i chętny na kolejny wyjazd. Oby jak najwięcej było trenerów z taką pasją i zaangażowaniem! Polecam wszystkim!!
Ewelina Wenta
Mama
Na ofertę treningów natknęłam się przez przypadek. Dzieciaki poszły na zajęcia próbne i już zostały. Chodzimy od kwietnia i żałujemy że dopiero. Zamierzamy zostać na dłużej. Trenerzy są świetni. Mają świetne podejście do dzieci, potrafią zachęcić do biegania przez godzinę. Polecam z całego serca.
Katarzyna Bulkowska
Mama

Wszystko o płatnościach - ferie zimowe Gdańsk Wrzeszcz

Zapisy:

 1. W tym miejscu zapiszesz się na Ferie Zimowe: Formularz zapisów na Ferie zimowe
 2. Po zapisie otrzymasz dane do przelewu w ciągu 24h.

Terminy:

 1. Zaliczki przyjmujemy do 20.01.2024r, po tym terminie należy zapłacić całą kwotę z góry,
 2. Całą kwotę należy wpłacić do 28.01.2024r. Po tym terminie cena wzrasta o 10%,
 3. Gwarancja miejsca na Feriach Zimowych uzyskiwana jest, gdy od chwili rejestracji, w ciagu 7 dni wpłynie na konto zaliczka w wysokości 30% wartości zamówienia.

Polityka zwrotów:

 1. Zaliczka zwracana jest w całości rezygnując z uczestnictwa najpóźniej 20.01.2024r.. Rezygnację zgłosisz pod adresem: kontakt@sportplay.pl
 2. Gwarancję miejsca uzyskujesz, jeśli opłacisz zaliczkę lub całość zamówienia nie później niż w ciągu 7 dni od dnia rejestracji na ferie. Brak płatności jednoznaczny jest z usunięciem z listy uczestników.
 3. Rezygnacja z Ferii Ninja z jakiegokolwiek powodu po 20.01.2024r. wiąże się ze zwrotem 60% wpłaconej kwoty. Wynika to z poniesionych kosztów na: trenerów, catering, NNW, gadżety i pamiątki, marketing i koszty obsługi transakcji.
 4. Rezygnacja w trakcie turnusu wiąże się z brakiem możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.
 5. W sytuacji rezygnacji z powodu choroby lub innych przyczyn losowych istnieje możliwość przeniesienia usługi na zajęcia Ninja Kids. Ilość wejść przypisywana do konta takiego klienta będzie rozpatrywana indywidualnie i będzie zależała od ilości dni nieobecności na feriach Ninja Kids. 
 6. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 8.

Ferie Zimowe Gdańsk Wrzeszcz Ninja Kids 2024

To prawdopodobnie jedna z najlepszych decyzji w tym roku! 

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!