trenerka magdalena święcka

Magdalena Święcka poprowadzi bezpłatny trening lekkoatletyczny dla dzieci

Magda Święcka podczas biegania
Mam na imię Magdalena Święcka. Ukończyłam fizjoterapię na AWF w Warszawie. Od dziecka jestem związana ze sportem- najpierw było łyżwiarstwo figurowe, później taniec towarzyski i  bieganie. 
 
Udało mi się m.in zdobyć drużynowy Puchar Świata w biegach górskich w 2016r oraz wygrać Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych indywidualnie. Legitymuję się życiówkami 17:13 na 5km, 36:28 na 10km.
 
Jestem certyfikowaną instruktorką sportu. Ukończyłam szkolenia:
-„Bezpieczny trening w ciąży”,
-warsztaty „stopa biegacza” i „dynamiczna stabilizacja nerwowo-mięśniowa” podczas Medical Training Summit
Pracuję z biegaczami od końca studiów, prowadzę także grupowe zajęcia fitness, zdrowotne, relaksacyjne oraz treningi indywidualne i rehabilitację ruchową. Prywatnie trenuję taniec towarzyski, praktykuję jogę, biegam rekreacyjnie regularnie prowadząc treningi z klientami oraz sama dla siebie. 🙂 
 
Warto trenować właśnie ze mną, ponieważ staram się oddzielać stres i presję od sportu, wierząc, że tylko w przyjemnej atmosferze dzieciaki (i nie tylko!) są w stanie pokazać swój potencjał. Stawiam na przyjemność z treningu i chciałabym, aby ruch w edukacji przestał być kojarzony z obowiązkiem i oceną. Każdego klienta traktuję „po koleżeńsku”, takie relacje sprzyjają mojej współpracy. 🙂

Galeria Zdjęć

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!