Zajęcia sportowe dla najmłodszych w wieku od 5 do 7 lat - Gdańsk

Prowadzimy zajęcia sportowe dla najmłodszych. Gdańsk to miejsce, w którym każdego dnia spędzamy z naszymi podopiecznymi czas na świeżym powietrzu. Wychodzimy z założenia, że nie ma złej pogody na spacer, bieganie czy eksplorowanie okolic. Pomagamy uczestnikom zajęć wzmacniać odporność, nawiązywać przyjaźnie, a także rozwijać się fizycznie.

Zajęcia dla przedszkolaków w Gdańsku prowadzimy w następujących lokalizacjach: 

Nie musisz stać w korku, żeby dowieźć do nas malucha. Wybierz dogodną dla siebie lokalizację, żeby nie marnować czasu.

Zajęcia sportowe dla najmłodszych w Gdańsku - dlaczego warto?

Zajęcia sportowe dla przedszkolaków mają zróżnicowany program, który dostosowujemy do potrzeb dzieci, warunków pogodowych, a także możliwości, które rodzą się podczas samych aktywności. Zawsze spędzamy czas na świeżym powietrzu — to podstawa naszej filozofii. Wykorzystujemy do pracy z najmłodszymi to, co znajduje się w otoczeniu. Naturalna infrastruktura wzbudza największą ciekawość i uczy szacunku do środowiska. Sami ćwiczymy wraz z dziećmi, aby dać dobry przykład  i pokazać im, że to naprawdę rozwijające. 

Chcesz zyskać trochę czasu dla siebie i zrobić coś dobrego dla dziecka? Zapisz je na zajęcia, a my zajmiemy się resztą. 

Co robimy podczas zajęć sportowych dla przedszkolaków?

Zajęcia sportowe dla przedszkolaków mają zróżnicowany program, który dostosowujemy do potrzeb dzieci, warunków pogodowych, a także możliwości, które rodzą się podczas samych aktywności. Zawsze spędzamy czas na świeżym powietrzu – to podstawa naszej filozofii. Wykorzystujemy do pracy z najmłodszymi to, co znajduje się w otoczeniu. Naturalna infrastruktura wzbudza największą ciekawość i uczy szacunku do środowiska. Sami ćwiczymy wraz z dziećmi, aby dać dobry przykład  i pokazać im, że to naprawdę rozwijające. 

Chcesz zyskać trochę czasu dla siebie i zrobić coś dobrego dla dziecka? Zapisz je na zajęcia, a my zajmiemy się resztą. 

Newsletter

Dowiedz się dlaczego warto i otrzymuj wartościowe maile

Za chwilę będziesz w Ninja Kids

Dziękujemy za zapis! Zachęcamy, aby dołączyć bezpłatnie. Wejście znajdziesz tutaj: zajęcia sportowe dla dzieci

Kogo zapisujemy?

Jacek Czeczot z całą pewnością zamyka listę na pierwsze bezpłatne zajęcia Ninja Kids

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!